Tisk letáků a bloků přitáhne vaší firmě pozornost

Mnohé velké i malé firmy, pořadatelé kulturních či sportovních akcí, obchodní společnosti a další subjekty stále více využívají ke zviditelnění svého jména, zboží, výrobků či služeb propagační letáky. Je to totiž jedinečná možnost a způsob, jak se vrýt do povědomí spotřebitelské veřejnosti a obchodních partnerů.

Tisk letáků

Kvalitní tisk letáků se tak stal součástí podnikatelského a obchodního světa, neboť poutavým a stručným způsobem přitahuje pozornost odborné i běžné veřejnosti Pro firmy se letáky staly neodmyslitelnou součástí jejich marketingu. Efekt spočívá nejen ve zvýšeném zájmu zákazníků, ale následně i ve zvýšení zisku. Výhodou pro zadavatele letáků je, že si mohou tisk letáků objednat podle vlastního designového návrhu. Tuto možnost nabízí společnost e-abctiskarna.cz, ve které můžete navštívit sekci plakáty a svůj návrh zde projednat se zkušenými grafiky. Výsledkem bude vytvořený leták, který bude plně odpovídat vašim představám, charakteru vaší značky a navíc bude plně v souladu s požadavky na současný moderní desing.

Tisk bloků

Firemní lepené bloky jsou nepostradatelnou pomůckou sloužící k zaznamenávání ručně psaného textu. Poznámkové bloky se uplatňují nejen v kancelářích či na úřadech, ale používají se i ve školách, novinářských redakcích nebo i v domácnostech. Tisk bloků je tedy prospěšný z mnoha důvodů a jejich spotřeba neustále stoupá. Společnost e-abctiskarna.cz si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků a zejména papír pro poznámkové bloky má prvotřídní kvalitu. Používá se klasický a nejpoužívanější 80 g ofsetový papír, který je na psaní propisovací tužkou, perem, tužkou či jinými psacími potřebami ideální. Proto společnost vybírá papír od předních světových dodavatelů.

Čím ještě se poznámkové bloky vyznačují

Každý poznámkový blok vyrobený společností abctiskarna.cz má na své spodní straně podložku z tvrdého ofsetového papíru, která činí blok tvrdším a vizuálně vzhlednějším. Zákazník si může vybrat ze tří základních formátů: kancelářského A4 praktického A5 a menšího A6. Také si můžezvolit počet listů (buď 25, 50 nebo 100), které lze snadno vytrhnout, aniž by se blok poškodil. Pokud si zákazní přeje vytvořit grafický návrh bloků, může navštívit sekci grafické návrhy.