Slevy v rámci šťastné hodinky

Internet se stal fenoménem, kde najdete jakékoliv informace. Kromě jiného se můžete dozvědět i o různých slevových akcích, a to nejen v supermarketech či jiných obchodech, ale třeba i v restauracích, klubech, barech či sportovních halách. Už jste někdy slyšeli o happy hour? Jedná se o službu, která nabízí dokonalý přehled o všech podnicích a společnostech, které poskytují zvýhodněné nabídky na jídlo, pití či služby.

Hledání v portálu

Výhodných nabídek je opravdu hodně, takže by jejich množství mohlo někoho odradit. Probírání se spoustou informací a nabídek se ovšem nemusíte vůbec obávat. Máte totiž možnost využít filtrování všech podniků a společností, které nabízejí slevové akce. Filtrovat můžete podle toho, co vás zajímá. To znamená, že si hledání ulehčíte a urychlíte tím, že si vyfiltrujete nabídky podle jednotlivých kategorií, nebo podle měst. Města a obce můžete řadit například podle vzdálenosti od svého bydliště, tedy například od nejbližšího k nejvzdálenějšímu. Takto můžete zjistit, který podnik ve vašem nejbližším okolí nabízí aktuálně slevové akce formou happy hour.

Jak konkrétně postupovat?

Jednotlivé nabídky slev budete filtrovat tak, že do příslušné kolonky uvedete klíčové slovo a poté zadáte kategorii či vzdálenost, která vás zajímá. Pro vaši informaci se jedná o kategorie, jako jsou restaurace, bary, kluby, wellness, ale také například sport nebo kultura. Jednotlivé podniky a společnosti si dále můžete filtrovat podle vzdálenosti. Ta je na portálu šťastná hodinka nastavena do dvou, pěti, deseti a dvaceti kilometrů.

Co vede podniky k nabízení slev?

Happy hours je marketingový nástroj, který využívají podniky a poskytovatelé služeb hlavně v případech, kdy není po delší dobu o jejich služby přílišný zájem. To obvykle vede k tomu, že nejsou schopny pokrýt ani provozní náklady. Proto se snaží zvýšit návštěvnost a potažmo tržby tím, že nabízejí slevové akce.

O jaké slevové akce se jedná?

Například v kategorii kluby najdete třeba nabídku bowlingu, kde každou středu od 20 hodin můžete využít druhou hodinu zdarma. Nebo budete chtít zajít s kamarády na pivo a využít slevu. Některé podniky nabízejí například pivo 2+1 zdarma, nebo můžete mít v určitých hodinách veškerá alkoholická piva pouze za 25 korun.