Slevový portál Tipli

V dnešní uspěchané době se každý snaží nakoupit co nejrychleji a nejpohodlněji. Nemalou roli při nákupu jakéhokoliv zboží nebo služeb hraje také cena. Chcete-li opravdu ušetřit co nejvíce peněz, pak zkuste nakupovat přes slevový portál Tipli. Je to velice jednoduché, stačí kliknout na „Tipli“ a poté zvolit buď svůj oblíbený obchod, nebo si vybrat jakékoliv zboží přehledně uspořádané do jednotlivých kategorií.

Slevový portál Tipli spolupracuje s více než jeden a půl tisícem ověřených obchodů. Jakmile se vám příslušný obchod zobrazí, uvidíte u každého z nich aktuální slevu a termín její platnosti. Nakupování přes Tipli je 100% bezpečné a neplatíte žádné poplatky. Unikátní na tomto nakupování je fakt, že je výhodné pro vás i pro Tipli, jelikož vybrané obchody vyplácejí tomuto portálu za každý realizovaný nákup určitou částku, o kterou se pak dělí se zákazníkem.

Nakupování

Postupuje se tak, že můžete zvolit variantu nákupu ve svém oblíbeném obchodu, nebo si zboží vybírat v jednotlivých kategoriích. Ty jsou označeny podle druhu zboží, což je od módy, přes elektro, potřeby pro domácnost či zahradu, jídlo, zdraví, služby, zábavu až po dovolenou a ostatní. U každé kategorie si zvolíte její podkategorii, která obsahuje konkrétní zboží. U něho zjistíte výši slevy na nákup. U každého obchodu najdete aktuálně poskytované slevy a u řady z nich můžete získat navíc slevový kupón například na dopravu zboží.

Magazín Tipli

Slevový portál Tipli nabízí také svůj vlastní magazín, ve kterém najdete přehled o všech akcích, kupónech a novinkách. Na jednom místě tak najdete nejen dokonalý přehled o slevách, ale navíc také návod na to, jak nakupovat výhodně a se slevou.

Soutěž

Zapojíte-li se do soutěže, můžete získat odměnu například v podobě tabletu. Účast v soutěži je podmíněna pouze tím, že do ní „vložíte“ jakýkoliv internetový nákup provedený v letošním roce. Váš nákup bude pak zařazen do slosování, které probíhá denně v 18 hodin. Pokud vyhrajete, Tipli vás samo kontaktuje a dojednáte si, kdy a jak si výhru převezmete.