Nuda v posteli? Prostě se jí zbavte! Poradíme vám, jak na to!

,,Nešahej na mě pořád! Jsem unavená! Bolí mě hlava! Zrovna teď jsem to dostala! Promiň, ale chce se mi strašně spát! Dej ho ode mě pryč, vždyť nás uslyší děti!….“

A jaké další výmluvy jste v poslední době v posteli slyšeli? Stačí pouze jedna z těchto abyste věděli, že je něco špatně. Že to prostě nefunguje a vaši drahou polovičku s vámi sex prostě a jednoduše nebaví a jenom se vymlouvá. Co je na vině? Dlouhodobý vztah? Pokud ano, ani nemyslete na to, že byste partnerku vyměnili! První zkuste přizvat do postele nějaké nové erotické pomocníky!

Jaké hračky jsou ty nejlepší?

Vakuové pumpy

Překvapte svou partnerku takovou erekcí, které prostě neodolá! Připravte si vakuovou pumpu a prostě se „nachystejte“, než se vrátí z práce. Co to vlastně taková pumpa je? Představte si zjednodušeně podtlakový válec a sací zařízení. Válec si nasunete na svůj penis, který samozřejmě dostatečně namažete lubrikačním gelem a následně za pomoci balónku v tomto válci snižujete tlak. To má za výsledek naopak zvýšení tlaku krve v penisu – a dokonalé erekce je na světě!

Erekční kroužky

I při používání erekčních kroužků byste se měli držet několika zásad. Hlavní je, že byste neměli kroužek používat, pokud trpíte cukrovkou, máte problémy s krevním oběhem či máte v těle krevní sraženiny. Použití kroužku by nemělo přesáhnout maximálně patnáct minut, jinak hrozí, že vám penis oteče – a to už opravdu sexy není. Navíc ta bolest!

Poppers aneb španělské mušky

Nechte se vynést do orgasmických výšin s poppers! I takhle by se daly specifikovat účinky poppers. Nejčastěji se používá tak, že se k lahvičce prostě přičichne. V takovém případě nastává účinek prakticky okamžitě. Silně se vám rozbuší srdce, zčervená vám obličej a jste malátní, zhruba po době dvou minut. A za takovou chvíli se dá stihnout hodně!