Skleněné mísy a skleněné talíře i do vaší restaurace

Jste majiteli restaurace nebo hotelového komplexu? Pak se vám určitě budou hodit skleněné talíře sady, servírovací podnosy skleněné, skleněné mísy na ovoce a další nádoby ze skla. Předměty ze skla jsou totiž velmi praktické.

Třeba už proto, že mohou být bez obav používány v mikrovlnných troubách, neublíží jim myčky nádobí a jen tak někdo a nic je nepoškrábe. AXUM BOHEMIA s.r.o. se může chlubit tím, že jí nadnárodní hotelové sítě a luxusní restaurace skleněné mísy a skleněné talíře přímo “berou z rukou”.

Vyberte si to pravé – skleněné!

Nejste majiteli žádné restaurace ani hotelového komplexu? Nevadí! I vy si můžete na svém oblíbeném salátu pochutnávat ze skleněné mísy na salát, ovoce pojídat ze skleněného podnosu nebo skleněné mísy. Stačí si prolistovat internetové stránky e-shopu sklenene-talire.cz a vybrat si nikoli “to pravé ořechové”, ale to pravé skleněné. Když říkáme “to pravé”, myslíme skleněné nádoby a předměty, které neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Tedy žádné olovo, žádné kadmium. Když už tedy barvy (barvené sklo), tak pouze netoxické. Takové, které se nebudou uvolňovat ani v případě zahřátí.

Sklo je zkrátka In

Skleněná mísa, skleněná mísa na salát, velká skleněná mísa, skleněná dekorační mísa, skleněná dekorace. To jsou jen střípky ze skleněného sortimentu, který vám internetový obchod sklenene-talire.cz nabízí. Je jasné, že není třeba mít doma všechno ze skla. Skleněné vázy, skleničky na kávu a nealko nápoje, skleněné lžíce a příbory (ano, i ty je dnes možno si pořídit) a já nevím co ještě. Jak se říká, všeho s mírou. Kdo však jednou zalíbení ve skle najde, už se ho nevzdá a bude skleněný sortiment stále rozšiřovat. Prostě mu přijde na chuť. Najednou zjistí, že jeho interiér zdobí skleněné titěrnosti na straně jedné a skleněné dekorační mísy na straně druhé. A víte, že takový člověk bude In? A jak jste na tom vy?