Seznamování na online seznamce je dnes zcela běžné a hlavně efektivní!

Když dnes chcete najít partnera, kamarády, nebo klidně jen někoho na dovolenou, nebo pro nějakou společnou aktivitu, tak prostě zajdete na seznamku, vytvoříte profil, anebo vyhledáváte ty pravé kontakty – lidi. Online v jakékoliv podobě jsme totiž dnes všichni a být na seznamce je dnes zcela normální, a ne žádný výstřelek, nebo projev toho, že bychom se nemohli seznámit i jinak.

Jakou seznamku zvolit?

Na výběr jsou obvykle různé typy seznamek a mohli bychom je rozdělit zhruba na 3 typy:

  • Seznamka, která je obecná a vlastně pro všechny, třeba jako randino.cz nebo lidé
  • Seznamka, která je zaměřená pouze na nějakou skupinu lidí buď orientací, nebo zájmem
  • Seznamovací služby, které jsou především placené, ale lidé jsou tam opravdu tak nějak „vážní“ až konzervativní a hodí se primárně pro zralejší, kteří hledají vážný vztah, který obvykle není jejich první a často mají tito lidé nějaký vážnější vztah za sebou
  • Sociální sítě, třeba facebook, kde můžete oslovit třeba přátele svých přátel a třeba na základě tipu nebo doporučení objevit někoho fajn, koho třeba už znáte, ale nevěděli jste, že hledá také

My můžeme doporučit ideálně kombinaci všech možností a rozhodit sítě všude, protože ten pravý člověk může být často i právě tam, kde byste ho nikdy nečekali. Ať už ze zvědavosti, anebo proto, že všechny ostatní možnosti seznamování zkusil a nic nevyšlo. Kdybychom si měli vybrat jen jednu možnost, hlasujeme pro klasickou, obecnou seznamku.

Jak ze seznamování online dostat maximum

Určitě se na seznamce zaregistrujte, vytvořte kvalitní seznamovací profil s inzerátem a pusťte se do aktivního vyhledávání již registrovaných uživatelů. Jen tato kombinace aktivit vám přinese největší pravděpodobnost, že budete mít štěstí a objevíte někoho, kdo odpovídá vašim požadavkům. Kdokoliv, kdo vám padne do oka alespoň trochu, stojí za to, abyste mu prostě poslali zprávu, dozvěděli se třeba něco víc a zjistili vzájemné sympatie.

Při vyhledávání buďte opatrní s velkým množstvím předvoleb, protože se pak může stát, že spoustu zajímavých lidí ani neobjevíte kvůli tomu, že třeba nemají vše vyplněné. Začněte hlavně pohlavím, věkovým rozsahem, lokalitou a postupně můžete své požadavky přidávat.

Pokud je na seznamce možnost zvýhodnění, tzv. topnutí seznamovacího profilu, nebo inzerátu, určitě stojí za to těch pár korun dát a zvýšit tak výrazně své šance na seznamování.

Fotky, fotky a zase fotky. Ale jen ty správné!

Snad každá online seznamka vám umožní nahrát své fotky. Je to obrovská zbraň, kterou musíte využít, protože pokud nahrajete ty správné fotky, v podstatě o sobě již nemusíte mnoho věcí ani vypisovat a fotky řeknou skoro vše. Fotkami na seznamce také můžete velice výrazně ovlivnit to, kteří lidé vás budou kontaktovat a kteří ne.

Vhodná fotka na seznamce

  • Vhodná fotka je taková, kde jste přirození, sami sebou, ideálně třeba v kombinaci s tím, co rádi děláte a tato fotka je aktuální, maximálně stará nějaký ten měsíc. V dnešní době chytrých telefonů se super foťáky je ostuda mít neaktuální fotku

Nevhodná fotka na seznamce

  • Nevhodná fotka je neaktuální, nebo je jakkoliv profesionální, kde jste navíc hození do gala a prostě neodpovídá to příliš vašemu běžnému stavu, nebo dokonce vypadáte úplně jinak. Také se nehodí provokativní a vyzývavé fotky, pokud tedy necílíte na nějaký úlet nebo tak něco.

Seznamte se již dnes, štěstí je jen…

Nic na tom není. Zkuste seznamování online naprosto s klidem, a hlavně využijte z každé seznamky maximum. Pořádně vyplněný profil s fotkami, aktivní vyhledávání, využít možnosti zvýhodnění a nebát se oslovit potenciální partnery milou zprávou. Tak hodně štěstí se seznamováním online.