Připravte svému partnerovi příjemné překvapení

Chcete překvapit svého partnera? Dopřejte mu krásný večer plný romantiky. Pořiďte si svůdné spodní prádlo, které vašeho partnera zaručeně zaujme a překvapí. Víte, jakému spodnímu prádlu dávají muži přednost? Přinášíme vám pár tipů, které zaberou i na vašeho partnera.

Nebojte se experimentovat

Při výběru spodního prádla se nebojte experimentovat. Především se zaměřte na střih kalhotek, jež podtrhnou vaši ženskost. Z pohledů mužů jsou nejlepší volbou luxusní krajková tanga, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle. Avšak pokud nemáte tanga v oblibě, tak nemusíte vůbec zoufat. Daleko důležitější totiž je, abyste se ve vybraném spodním prádle cítila jedinečně a neodolatelně. To je základ, na který je třeba vždy myslet. Skvělým překvapením pro muže budou také sexy lingerie. Nebojte se vsadit na průhlednou podprsenku a průhledné kalhotky.

Myslete na doplňky

Chcete-li podpořit mužskou fantazii do nejmenšího detailu, pak si pořiďte svůdné doplňky. Dámské svůdné spodní prádlo můžete doplnit například o podvazky či punčochy, které zvýší touhu vašeho muže při intimních chvílích. Luxusní podvazkový pás se navíc stane pro muže příjemným překvapením. Nakonec celé překvapení můžete „zabalit“ do svůdné tajemné košilky s propracovanými krajkovými detaily.

Jak na výběr barvy?

Podle obecných pouček si řada mužů potrpí na výraznější barvy spodního prádla, a to především červenou barvu. Avšak pravdou je, že si můžete zvolit téměř jakoukoliv barvu. Výběr barvy tedy bude zcela ve vaší režii. Pokud máte raději tmavší barvy, pak se nebojte zvolit černou barvu, pokud máte v oblibě světlejší barvy, pak zvolte bílou či tělovou barvu. Stejný účel jako červená barva splní totiž i černá a bílá barva. Daleko důležitější je kvalita materiálu spodního prádla, tak aby bylo pro muže dámské luxusní spodní prádlo příjemné na dotek.

Luxusní dámské spodní prádlo najdete na e-shopu Anna Berty.