Prakticky a krásné – dárek pro partnera!

Pokud vám již dochází inspirace, co koupit partnerovi k narozeninám, opravdu nezoufejte. Nezáleží, jestli jste spolu pár týdnů nebo let, vy jste ten člověk, který přesně ví, co by partnera potěšilo. Něco dekorativní či snad praktický dárek? Při výběru správného dárku pro partnera zároveň zjišťujeme, nakolik partnera známe. V momentě je vhodné si přehodnotit, co by ho opravdu potěšilo. Jeden žhavý tip máme, je to zároveň praktické a také dekorativní, využije to každý den a určitě ho potěšíte, protože se to dá i kvalitně. Řeč je o spodním prádle. Ano, čtete správně. Pánské boxerky, trenky – to jsou nejvděčnější dárky, kterými svého partnera zaručeně potěšíte. Proč? Protože je to praktické, na denní bázi – takže to nebude nic, žádná zbytečnost, která bude stát v koutě a padat na ni prach a vyplatí se do toho investovat. Jak vybrat tenhle zdánlivě banální dárek? Poradíme vám, jak na to.

Pánské boxerky, trenky… jaké vybrat?

Prvním krokem při výběru správné pánského spodního prádla je zjistit, jaký střih spodního prádla váš partner preferuje. Například trenky, boxerky, slipy?

Trenky – jsou symbolem maximálního pohodlí a volnosti. Neomezují v pohybu, neškrtí a ani příliš neobtahují a tak poskytují potřebnou a komfortní volnost pro vašeho partnera.

Boxerky – komfortní zvýraznění a přiléhají stejně jako slipy. Pánské boxerky jsou velmi oblíbené, neboť tvoří efekt druhé kůže a příjemně obtahují bez škrcení.

Na to ale, aby jakýkoliv typ pánského spodního prádla byl komfortní, potřebujeme zjistit tu správnou velikost, která nám zaručí polovinu úspěchu. Minimálně polovinu!

Jak zjistit správnou velikost?

Je to jednoduché, podle poměru pasu a boků, přičemž pás hraje prim. Takže vám klidně bude stačit obvod pasu. Pokud jste si naměřili správně a nestahovali metr zbytečně, podle přiložených konfekčních tabulek, který má každý obchod zveřejněn na internetu, případně pokud preferujete klasický obchod, tak určitě budou mít tabulku v prodejně – ale vše závisí také od značky. V kamenné prodejně vám jistě při výběru, zda jsou to už trenky nebo boxerky, pomůže prodavačka a pokud preferujete online nákupy, tak budete mít vše dostupné na webu.

Materiál

Váš partner, stejně jako vy, si zaslouží potřebný komfort. Pokud se jedná o dárek, vyplatí se opravdu investovat do kvality, která závisí nejen od značky trenek nebo boxerek, ale taky od materiálu. Nejuniverzálnějším typem na materiál je bavlna. Vzdušná, pohodlná, pro citlivou pokožku… Pokud chcete jít do luxusu, co páni určitě preferují, určitě byste mohli zkusit satén nebo kašmír. Za hodně peněz hodně muziky – proto se neobávejte do tohoto luxusu investovat.

Motiv – jaké jsou současné trendy?

Pokud váš partner neholduje černé klasice, stále můžete pro něj zvolit veselé motivy. A když ne motivy, tak aspoň veselé barvy. Všechno je to o tom, jak svého partnera znáte a kolik jste ochotna investovat do tohoto praktického dárku, který může být zároveň vkusným – jak tedy například pánské boxerky a trenky!

Pokud si shrnete kvalitu, materiál, finanční náročnost a hlavně rozměry, nemůžete minout a zaručeně vyberete dobře a dáte partnerovi vhodný a krásný dárek k jeho narozeninám, kterému se zaručeně potěší a nadchne.