Ovoce a zelenina dostupné po celý rok

Leze na vás nemoc? Už vaše babičky vám jistě radily, ať si dáte čaj s citronem. Citron je mnohdy považován za všelék. Jeho hlavní výhodou je relativně dobrá dostupnost. Citrony koupíte prakticky celoročně v každém běžném obchodě s potravinami. Pokud vám nevadí kyselá chuť čerstvých citronů, můžete je pojídat stejně jako mandarinky. Potřebnou dávku vitamínů vám však zajistí také citronová šťáva.

Každodenní dávka citronové šťávy

Tu si můžete dopřát buď tak, že si ji sami vymačkáte z čerstvých citronů, nebo si můžete koupit koncentrát. Jestliže dáváte přednost právě této podobě citronové šťávy před čerstvými citrony, pak si dejte pozor na to, jaký citronový koncentrát si vybíráte. Rozhodně byste se neměli nechat zlákat tou nejlevnější nabídkou. Přece jen chcete kvalitní náhradu čerstvých citronů. Zaměřte se proto na citronové šťávy, které jsou vyráběny z kvalitních citronů. Taková je například 100% citronová šťáva Solimón, která je vyrobena z 3,6 kg čerstvých citronů. Můžete si s ní ochutit čistou vodu, čaj nebo ji použít na vaření a nepoznáte rozdíl ve srovnání s čerstvě vymačkanou šťávou.

Z čeho se vyrábějí?

Pokud se na citronové šťávy díváte nedůvěřivě, jako na něco, co je vyráběno ze zbytků, pak jste na omylu. K výrobě 100 % citronových šťáv se používají ty nejkvalitnější citrony. Stejně tak je tomu i s výrobou konzervovaných rajčat. Důležité je, aby zákazník dostal vždy produkt té nejvyšší kvality, bez ohledu na zpracování. Proto jsou i drcená rajčata vyráběna z kvalitních rajčat a neobsahují žádné další přídatné látky. Jaká je největší výhoda takto zpracovaných produktů? Jednoznačně dostupnost. Lépe se uchovávají a déle vydrží. Navíc jich doma můžete mít větší zásobu než čerstvých potravin, protože nepodléhají tak rychle zkažení.