Overaly v podobě šortek? To je aktuální hit letošního léta!

V poslední době se na pultech mnoha obchodů nacházejí nejrůznější kousky, které jednoznačně musíme mít doma. Jedná se například o letní košilové šaty, které jsou nyní doslova hitem číslo jedna. Nejen, že v nich není v mnoha případech takové horko, jak se na první pohled může zdát, ale jsou navíc vážně vkusné. Košile jsou obecně nadčasovým kouskem, který se hodí naprosto ke všemu, proto se není čemu divit, když se tento módní trend najednou dostal i do tohoto střihu.

Mimo košilové šaty je další módní trend letošního léta trochu jiný, ale také vypadá jako šaty, nicméně nejsou to šaty. Jsou to šortky, tedy spíše overaly v podobě šortek. Overaly se staly opravdu nestárnoucím hitem, který většinou nosíme na společenské události, protože je najdeme ve formě společenských šatů. Nyní se však rozeběhla výroba overalů nikoliv z klasického společenského materiálu, ale z běžné látky, která je naprosto lehká, tudíž vážně vhodná pro léto. Díky této lehkosti se overaly v šortkové podobě staly opravdu kupované, protože v ničem jiném není tak příjemně, jako právě v tomto oblečení.

Takový overal v podobě šortek najdeme v obchodech zhruba za čtyři sta korun, což je super cena pro takový kousek, který bude v kurzu jistě i příští rok. Navíc najdeme ho dnes například bez ramínek, s ramínky, se vzory či bez vzorů, vhodný na koupaliště nebo do kina.

K čemu takový overal kombinovat?

Tento overal se kombinuje skvěle naprosto se vším, nejčastěji s oblíbenými plátěnými teniskami. Nebojte se ho ale kombinovat například i se zavazovacími sandálky nebo s žabkami. Pokud si ale budete chtít dát někam své drobnosti, jako je mobil, klíče nebo peněženka, vyhněte se kabelkám. Radši na záda nasaďte batůžek, který je mnohem vhodnější variantou. Kšiltovka na hlavu se nejen k tomuto dobře hodí, ale na druhou stranu je to i super ochrana před sluncem.