Objedneje si svatbu na klíč v našem hlavním městě

Pokud chystáte v rodině svatbu, rozhodně si tuto významnou životní událost nekažte zbytečnými starostmi. Zajišťování termínu svatebního obřadu, místa pro svatební hostinu, jeho výzdobu, objednávání jídla a pití, stejně jako shánění profesionálního fotografa, to vše vám nedovolí v klidu si tento jedinečný den vychutnat.

Přitom existuje skvělé řešení, kterým je svatba na klíč. Tuto službu nabízí společnost Centrum Čertousy se sídlem v Horních Počernicích, kde společnost provozuje také hotel Čertousy. Svatba v Praze se tak pro vás stane krásným zážitkem, jelikož se vše odehraje v krásném a klidném prostředí stranou velkoměstského ruchu.

Co vše svatba na klíč obnáší?

Společnost se prostě postará o vše od zarezervování termínu svatebního obřadu na Městském úřadu Prahy 20, přes zorganizování svatebního obřadu, svatební hostiny, jídla a pití, rautu,výzdoby, až po fotografa. Důležitou úlohu při pořádání svatby hraje samozřejmě také prostředí, ve kterém se odehraje jednak svatební obřad, a jednak svatební hostina. V případě společnosti Centrum Čertousy budete určitě naprosto spokojeni. Společnost provozuje nejen hotel, ale i rozsáhlý areál, jehož dominantou je malebný rybník. Celý areál má charakteru venkovského prostředí, ve kterém nechybí ani krásně upravená zahrada, posezení na terase u rybníka, velké parkoviště a dokonce vinný sklípek.

Zvláštnosti svatby na klíč

Velkým zážitkem pro všechny svatebčany je originální předávání snubních prstenů. Novomanželé mohou využít možnosti romantické projížďky na lodičce, nebo se mohou nechat povozit v kočáře taženém koňským spřežením. Svatební obřad nebo svatební hostina Praha může být uspořádána v tomto areálu na místě, které si sami vyberete. Může to být společenský sál, restaurace, vinný sklípek nebo venkovní terasa. Každé z těchto míst má svou specifickou a neopakovatelnou atmosféru. Využít lze také nabídky ozvučení v zahradním altánu, nebo můžete zvolit doprovod živé hudby. Záleží na představách a finančních možnostech, ale v každém případě se svatební den stane nezapomenutelným zážitkem na celý život.

Co vše společnost Centrum Čertousy nabízí

Můžete si objednat zajištění jak civilního obřadu, tak církevního sňatku. Areál hotelu Čertousy bývá i dějištěm svateb cizinců, včetně zajištění tlumočníka. Aby kterákoliv svatba na klíč proběhla bez rušivých vlivů, je dobré předem vše projednat a vybrat si to nejlepší řešení. Rovněž můžete požádat o sestavení předběžného rozpočtu.