Kam vyrazit na romantickou dovolenou?

Rádi byste překvapili svůj protějšek dovolenou s romantickým nádechem, které nabízí i možnost koupání? Vsaďte na ověřenou klasiku a zavítejte k českým jezerům a řekám, které nabízí příjemné koupání, pobyt v přírodě a jedinečnou atmosféru.

K Berounce!

Všichni obyvatelé Prahy hledají místa, která jim nabízí odpočinek a příjemný pobyt v přírodě. Naštěstí to mají jen kousek ke krásné řece Berounce, do které se zamiloval i Ota Pavel. Navštivte jeho kraj a užijte si třeba prodloužený víkend u Berounky. V okolí můžete navštívit mnoho zajímavých míst, například hrad Křivoklát, rozhlednu Velkou Bukovou, zastavit se na nanuk ve známé hospůdce U Rozvědčíka nebo trávit den koupáním v příjemně teplé vodě. Okolí Berounky je nádherné a stojí za to si zde pronajmout letní chatičku či u vody kempovat.

Máchův kraj

Romantikou, která dostala i K. H. Máchu, se může nechat unést i vy. Máchovo jezero nabízí řadu pláží a míst, kde se můžete vykoupat a užívat si relaxace v přírodě pod korunami stromů. Co víc evokuje romantiku než čtení Máchových básní v Máchově kraji. Hledáte-li Máchovo jezero ubytování, máme pro vás typ na příjemné bydlení, které nabízí dostatečné zázemí, do kterého se rádi vrátíte zpět po dnu stráveném objevováním okolí či koupáním. Chatky na Máchově jezeře jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí u Máchova jezera strávit příjemný čas a mít kvalitní zázemí v podobě ubytování, sociálního zařízení a dalších služeb. V areálu totiž najdete i jídelnu s barem, kde je vám k dispozici stravování formou plné penze i polopenze. Strávíte čas přímo v přírodě a na koupání k Máchovu jezeru je to jen kousek.

Dovolená v přírodě

Hledáte-li romantiku, určitě vsaďte na pobyt v přírodě, který vás oprostí od starostí všedních dní a navodí dovolenkovou atmosféra. V přírodě se nabijete novou energií a odjedete z dovolené s čistou hlavou a krásnými zážitky.