LISCA SELECTION – Luxus podle mých představ

Ano, jsem zhýčkaná. No a co? Vím, že si to zasloužím – ten pocit prestiže, když vyjdu na slunce, zářivé barvy, v nichž se cítím jako královna, pohledy, které vyzařují obdiv. A pocit sebedůvěry, který mi nikdo nevezme. Má dovolená, mé sny, můj požitek.

Hit sezóny – asymetrické jednodílné plavky

Letošní letní hit, jednodílné plavky na jedno rameno, jsou jako dělané pro kombinování se svrchním oblečením a k procházkám po městě. S pomocí těch správných doplňků plavky můžete přizpůsobit svému stylu.

Žhavé! Kalhotky na pláž

Už několik sezón sahají kalhotky v pase čím dál tím výš, a teď se k tomu připojují také výkroje na nohavičkách. Módní trendy, které si možná pamatujete ještě z osmdesátek či z let šedesátých, nás znovu nadchly. Zjistěte, který trend je pro vás nejlepší a proč.

TREND: KALHOTKY »HIGH LEG« –

Kalhotky s vysokým nohavičkovým výkrojem. Proč je zvolit: Nohy jsou opticky delší a ještě svůdnější, kalhotky pořád ještě pohodlné a v každém případě velmi módní.

TREND: KALHOTKY »HIGH RISE« –

Kalhotky vyšší v pase. Proč je zvolit: Zakryjí případné jizvy a bříško, zároveň však zdůrazní ženské křivky a tvar přesýpacích hodin. Některé modely si lze také ohrnout a vytvořit tak z vysokých kalhotek klasické.

www.lisca.cz, instagram @lisca.cz