Kvalitní dámská móda – to je e-shop TYKRÁSO

Každá žena chce být krásná a chce se oblékat do originálních kousků. Kvalitní dámskou módu nabízí e-shop tykráso.

Co je e-shop TYKRÁSO a v čem je jiný?

Oblečení z tohoto e-shopu se pyšní vlastním příběhem. Kromě toho je pohodlné a lokální. Pro jeho výrobu jsou využívány pouze materiály přírodního charakteru. Každá kolekce je originál a nabízí pouze několik málo kousků.

Podporuje udržitelnou módu – ze starého můžete vyrobit nové. Máte staré kalhoty, které se už nedají nosit? Použijte je třeba pro výrobu kabelky. Malé zbytky látek nebo nepoškozené části oblečení můžete využít třeba při výrobě masky na spaní, kvalitní materiály na zimní čelenky nebo čepice.

Co na vás v e-shopu čeká?

Dámská móda je rozmanitá. Taková je i nabídky e-shopu TYKRÁSO. Naleznete zde kousky vyrobené z kvalitních materiálů, pohodlných střihů, v různých barevných variantách. Těšit se tak můžete na bavlněné dámské šaty s dlouhým rukávem vhodné pro chladnější období roku. Pro teplé dny uvítáte šaty tílkového střihu nebo bavlněné šaty s krátkým rukávem. Oblíbené jsou i volné basic šaty. Dáváte přednost sukním, protože máte více možností kombinovat je s vrchním dílem oblečení? Pak věřte, že i sukně na e-shopu naleznete. Můžete si k nim pořídit klasické tričko s krátkým rukávem, s rolákem nebo třeba tílko. Na zmar nepřijdou ani zbytky kvalitních látek. Ty se dají využít pro výrobu masky na spaní, která podpoří kvalitní a ničím nerušený spánek. I na ten e-shop myslí a pořídit si zde můžete příjemné pyžámko – bambusové tílko, které doplňují tepláky vyrobené z kvalitní bavlny, originálního vzoru.

Zbytky látek se dají snadno využít pro výrobu textilní tašky, která podpoří životní styl zero waste – tedy styl podporující život bez odpadků. Vybrat si můžeš některou z barevných variací.