Kuba – navštivte perlu Karibiku

Kuba je často považována za perlu Karibiku. Kuba je ostrov tropické zeleně, míchaných nápojů, doutníků, krásných žen a rytmů salsy.

Podnebí na Kubě je subtropické až tropické, s průměrnou roční teplotou 25,5 °C a dvěma odlišnými ročními obdobími: období sucha trvá od prosince do dubna, období deštů od května do října.

Sluníčko na Kubě je prakticky celoroční

Kuba nabízí vše pro kvalitní dovolenou. Nabízíme zájezdy na Kubu po celý rok – můžete odlétat z Prahy, ale často jsou cenově zajímavější nabídky s odlety z Německa. Německé cestovní kanceláře nabízejí  spoustu hotelů různých kategorií, délku pobytu můžete zvolit dle Vašich požadavků. Dovolená na Kubě bude pro vás určitě velkým zážitkem.

Pokud jste nestihli dovolenou zakoupit s předstihem je v nabídce velké množství zájezdů last minute Kuba.

Možnosti ubytování na Kubě

Hotely na Kubě nabízejí většinou oblíbený program all inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických a alkoholických nápojů, širokou nabídku sportovních aktivit, celodenní animační programy. Na Kubě si přijdou na své i hráči golfu.

Největším a nejznámějším kubánským letoviskem je Varadero. Ve Varaderu jsou pláže táhnoucí se po délce více než 20km. Nabízí ideální podmínky pro koupání, opalování a vodním sportům. Nachází se zde mnoho kvalitních hotelů s programem all inclusive.

Kam za zábavou na Ostrově svobody?

Kromě odpočinkové dovolené na kubánských plážích doporučujeme využít široké nabídky výletů. Určitě si nenechte ujít návštěvu Havany, která se pyšní bohatou historií.  V Havaně  byly desítky paláců přeměněny na muzea, která společně s  kostely, zámky, revolučními pomníky i tržišti nadchnou. Obytné čtvrti vypadají už hůře, ale stojí za to je vidět. Večer doporučujeme navštívit některý z místních barů, kde se pobavíte v rytmu salsy.

Jestliže jste se právě rozhodli Kubu navštívit nezapomeňte,že pro vstup na Kubu je třeba vízum,které je vyřízeno během 2 pracovních dní (zařizuje CK). Časový posun je zde 6 hodin vůči středoevropskému času. Počítejte s délkou letu cca 12 hodin – čas strávený v letadle určitě bude stát za to.