Které typy žen muži nejčastěji opouštějí?

Opustil vás už několikátý partner a vy stále přemýšlíte, proč? V čem a hlavně kde je chyba? Vybíráte si snad ty špatné chlapy? Nebo je problém ve vás? Už teď máte pocit, že to nikdy nebude lepší, že je hold váš osud, aby vás chlapi neustále opouštěli, a vy jste si tím procházela stále dokola. Existují určité typy žen, které muži nejčastěji opouštějí. Nepaříte náhodou mezi ně?

Najděte příčinu

Důležité je najít příčinu toho, proč vás muži tak často opouštějí. Objevíte-li, proč se tak děje, máte šanci to změnit. Nespadáte náhodou do některého z těchto typů žen? Tyto ženy jsou totiž ohroženými druhy, které muži velmi často opouštějí. Jaké to jsou?

Stěžovatelka

Neustále se vám něco nelíbí, vše máte potřebu komentovat, na všem vidíte chyby a je nutno to partnerovi ihned a zatepla říci a mnohdy nemáte ani daleko k slzám. Ano, ženské slzy dokážou obměkčit i toho největšího tvrďáka, nicméně je nutno s nimi šetřit. Váš partner vás nebude několikrát denně utěšovat a poslouchat, jak si neustále stěžujete a všechno okolo sebe haníte.

Žárlivka

Partner má zpoždění sotva pár minut, ale vy už za tuto krátkou chvíli umíte vyprodukovat hotové romány s kým je, kde je a hlavně, co tam dělá? Jakmile zachrastí klíče v zámku, běžíte jej konfrontovat? Žárlivosti se obvykle nevyhnete, je však nutno dávat pozor, v jaké míře žárlíte. Takové drobné žárlení je snesitelné. Když však partnera pronásledujete na každém kroku a páčíte z něj, kde byl minutu po minutě, je víc než logické, že vám uteče.

Uklízečka

Pořádek je jistě velmi důležitý, ale není nejdůležitější. Je pro vás nejdůležitější, aby bylo všude vypulírováno a nikde ani smítko? Káráte partnera ihned poté, co přijde domů, aby si boty srovnal do botníku? Sáhne na skleněný stůl a vy ho ihned leštíte, aby tam nezůstávali stopy? Jestliže trávíte úklidem několik hodin denně, je jasné, že váš partner raději hledá štěstí jinde.