Kam jít na rande v zimě?

Jste zrovna v randící fázi, neuděláte bez sebe ani krok a každá minuta, kdy jste bez sebe je ztracená a velmi dlouhá? V létě a na podzim jste se romanticky procházeli městem, okolo řeky, ale co dělat teď? Počasí zrovna není nakloněno vaší lásce, brzy je venku tma, zima a brzy začne pršet nebo sněžit.

Nepříznivé počasí

Venku se v takovém počasí nedá vydržet a tak musíte řešit tento drobný problém. Pokud nevyděláváte, pak nepřipadají v úvahu časté návštěvy kina, restaurací nebo výstav. Chcete však spolu být co možná nejčastěji. Kde tedy randit? Máme pro vás pár tipů, které mohou pomoci.

Kavárny

I když jsme výše zmínili restaurace, existují kavárny nebo i studentské kluby, které mají pro studenty pochopení. Nabízejí nejrůznější slevy na studentské karty, slevové kupóny nebo takzvané šťastné hodinky, kdy vás například káva s dezertem vyjde o něco levněji. I tak bude nutno vytáhnout peněženku.

Sportujte

Léto přeje dlouhým procházkám, jízdě na kole. V zimě máte tendence sedět u počítačů a televizí. Co takhle vyrazit na sportovní rande? Protáhnete si tělo a budete spolu! Jděte si třeba romanticky zabruslit na stadion, pořádně se obléknout a jít se projít ven, sáňkovat, na běžky. Můžete si jít také zaplavat, i zde fungují různé studentské slevy a programy.

Workshopy a vzdělávání

Spousta studentských center, knihovny, ale i školy přináší odpolední program pro mladé. Mnohdy mají symbolické vstupné či jsou zdarma. Na takových akcích se často můžete naučit něco nového a být spolu co možná nejdéle. Navštívit můžete výstavy, besedy, přednášky, workshopy a podobně.

Kino

I zde jsou třeba peníze, ale některé školy mají partnerské smlouvy s menšími kiny, kdy poskytují slevy nebo jsou dokonce zadarmo. Stačí jen hledat na internetu, kde ve vašem okolí jsou nějaké podobné akce a můžete vyrazit.