Montovaná hala vyřeší váš problém

Potřebujete zastřešit sportoviště, místo pro skladování zemědělské či jiné techniky nebo výrobní halu? Pomůže vám montovaná hala.

Výhody montovaných hal

Pokud se rozhodnete pro montovanou halu, nabízí vám celou řadu výhod. Především je to realizace na klíč a dle vašich požadavků. Velkou výhodou je snadná a rychlá montáž. Při výstavbě není potřebazajišťovat žádné stavební přípravy, díky tomu ušetříte část finančních prostředků. Po výstavbě mají haly nízké náklady na údržbu, nemusíte se o ně téměř vůbec starat. Nabízí se i možnost halu napojit na stávající objekt či ji jakkoli rozšířit, například o zázemí nebo ubytovací prostory. Každou halu lze doplnit o celou řadu doplňků. Patří mezi ně zateplovací systémy, odvětrávání, tribuny nebo třeba umělé osvětlení.Nezanedbatelná není ani velice přijatelná cen.

Na koho se obrátit?

Montované haly od http://www.haly-polak.cz/ nabízejí široké spektrum provedení pro různé účely.

  • Skladové haly

Využít je můžete jako skladovací prostory pro jakýkoli druh techniky, pro hotové výrobky, které čekají na distribuci či pro skladování zemědělských plodin. Po úpravě je lze také použít jako prostor pro ustájení zemědělských zvířat, čehož hojně využívají zemědělské podniky.

V případě potřeby lze haly doplnit o osvětlení, odvětrávání, které omezí výskyt vlhkosti, či opláštění z nehořlavého materiálu.

  • Hangáry

Pokud potřebujete zastřešený prostor pro letadlo, helikoptéru, loď nebo jiný větší stroj, vyřeší to montovaná hala, kterou lze objednat přímo na míru. Není potřeba stavět žádné základy a hala navíc poskytne dostatek prostoru bez sloupků, které jsou, při parkování i výjezdu, na obtíž.

  • Jízdárny a jezdecké haly

Poskytují vhodný prostor pro chov a výcvik koní, ale i pro pořádání jezdeckých závodů a soutěží.Venkovní opláštění poskytuje dostatečnou propustnost světla. V případě potřeby je však možno doobjednat vnitřní osvětlení. Čerstvé ovzduší zajišťuje snadná cirkulace vzduchu. Problémem však není instalace odvětrávacích oken.

Pro konání jezdeckých soutěží a přehlídek lze do haly zajistit i tribuny pro diváky.

  • Zastřešená sportoviště

Zde se využívají montované haly především pro tenis, volejbal nebo florbal. Zastřešit však lze i bazén nebo kluziště.