Jakou kabelku pořídit přítelkyni, která ráda a často sportuje?

Zvažujete dárek pro svou přítelkyni, která ráda sportuje? Pak zkuste sportovní kabelku. Nemusí jít nutně o sportovní tašku, protože mnoho žen jede ráno nejdříve do práce a po práci teprve do fitness centra. Vhodné je samozřejmě zapátrat ve vodách sportovní elegance, protože každá žena se chce i líbit. Jak takovou sportovní kabelku do které se vejde vše potřebné vybrat?

Velikost

Nejprve zjistěte, co vše vaše přítelkyně sebou nosí. Inspirovat se můžete i její momentální kabelkou, tedy alespoň co se velikosti týče. Je rozdíl, zda do sportovní kabelky potřebuje schovat pouze tričko a legíny, malou energetickou svačinku a láhev se šejkem anebo zda nosí i obuv, ručník, sprchový gel. Sportovní kabelky se od těch volnočasových liší nejen designem, velikostí, tvarem, ale i materiálem.

Materiál

Kožené kabelky jsou vždy zárukou kvality, ale v případě sportovní kabelky to tak není. Kůže vzbuzuje jistou míru elegance a vážnosti, která v tomto případě není nutná. Kabelka z pevného textilu spíš podpoří sportovního ducha. Ale to neznamená, že je vhodné koupit látkovou tašku, která vám jako první padne pod ruku.

Tvar kabelky

Na výběr jsou kabelky přes rameno, kabelky s uchem do ruky, podlouhlé, hranaté, válcovité anebo batůžky. Mimo tvaru sledujte, zda je kabelka vyztužená, aby dobře držela tvar a nepropadala se. Kabelky bez výztuhy jsou vhodné pro nošení menšího množství věcí a pouze lehoučké věci. Mimo tvaru vyberte i možnost, jak kabelku nosit. Rovněž odpozorujete od jejich součastných kabelek.

Barva

Co se barvy týče, omezovat se nějak nemusíte a navíc i snadno vypozorujete, jaké barvy vaše přítelkyně nejčastěji nosí. K univerzálním a praktickým patří bezpochyby jedna maximálně dvě barvy. Třeba černá a modrá, šedá a červená, tmavě hnědá s modrou apod.