Jak vybrat dárek pro muže? Inspirujte se chlapskými debatami

Přemýšlíte, čím udělat na Vánoce radost svému partnerovi nebo manželovi? Vybírat dárek pro muže je poměrně obtížné. Nemusí to být ale tak těžké, pokud budete vnímat, co má váš muž rád a co ho těší. Proto naslouchejte chlapským debatám, dávejte pozor, o čem se muži baví. Právě jejich témata se pro vás stanou východiskem v tom, pochopit, co by uvítali pod vánočním stromečkem.

Neopakujte pořád to samé

Budete-li mít své muže přečtené, zjistíte, o co se zajímají. Váš výběr pak půjde tímto směrem. Rozhodně se neopakujte. Nikdo nebude skákat metr vysoko radostí, když najde už po třetí za sebou pod stromečkem ty samé pantofle jenom v trochu jiném provedení. Je to nuda. I když v takovém případě třeba ocení vaši snahu, určitě bude zklamaný. Čekal víc.

Zapomeňte na věci, darujte zážitek

Zkuste zapomenout na obvyklé hmotné věci a darujte svému partnerovi , na který nezapomene. Je to víc než nějaká věc, která se po nějaké chvíli rozbije, zničí nebo se na ni ve víru všedních dnů zapomene. Pokud ale prožije něco zajímavého, bude na to vzpomínat dlouhé roky. A jeho žena bude s tímto zážitkem svázána, protože ona mu ho přece dopřála.

Lahůdka pro milovníky létání i volantu

Spousta mužů touží po tom, stát se pilotem nebo alespoň na jeden jediný den vyzkoušet, jaké to je letět vzduchem. Můžete proto koupit zážitek, kdy se promění v pilota motorového rogala, případně na simulátoru bude řídit vrtulník. Dává váš muž před vzduchem raději přednost zemi a miluje všechno, co má volant? Ani on nebude zklamaný. Dopřejte mu třeba školu bezpečné jízdy. Má to i praktický smysl. Po jeho boku se pak v autě nebudete nikdy bát, a to ani v případě, že to rozjede opravdu naplno.

Adrenalin nadchne

Možná ale sní o tom alespoň jednou v životě ovládat opravdu nabušený teréňák. Splňte mu tuhle klukovskou touhu. Ať vyzkouší jaké to je, poslouchat motor terénního Hummera H2, auta, které ve své kategorii nemá v podstatě žádnou konkurenci. Zvládne se ctí přejet překážku, která je až 50 cm vysoká. O adrenalinové jízdě bude určitě ještě dlouho mluvit. Patří mezi military nadšence? Zařiďte mu jízdu tankem.

Nedávejte praktické věci

Na své si ovšem přijdou i ti, kteří adrenalin zrovna nemusí. Pokud skvěle vaří, je určitě na místě porozhlédnout se třeba po degustačním menu v nějaké vyhlášené restauraci nebo ochutnávce vín. Možností je spousta. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli zážitek, pamatujte, že vánočním dárkem by mělo být něco, co člověka potěší a nadchne. Nedávejte partnerům a manželům žádné praktické věci, které by si tak jako tak museli pořídit, a vy tím jenom zabíjíte dvě mouchy jednou ranou. Vyberte něco, po čem se mu zaručeně rozzáří ta fantastická světýlka v očích. Uvidíte, že budete mít úspěch.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/koule-duha-vzducholo%C4%8F-bal%C3%B3n-obloha-935917/