Jak si vybírat spodní prádlo

Jak si vybírat spodní prádlo?

Výběr spodního prádla není jednoduchou disciplínou. Každé ženě chvíli trvá, než zjistí, co jí sedne. Prádlo musí být příjemné na tělo, správně tvarované a vypadat sexy.

Spodní kalhotky: Střihy pro každou postavu a příležitost

Nejdříve se soustředíme na , u kterých se pod označením classic briefs se skrývají kalhotky s vysokým pasem a malým vykrojením na stehnech. V jejich případě se často užívá nelichotivé označení „bombarďáky“. Moc sexy opravdu nejsou, ale vyplatí se nějaké kousky ve svém šatníku mít. Střihem jsou totiž velmi pohodlné.

High-cut briefs mají, jak už anglický název napovídá, mnohem větší vykrojení, ale stále vysoký pas. Jde o velmi oblíbený a univerzální střih. Dokážou stáhnout i kulatější bříško a efektně vytvarovat zadeček. Jsou i dostatečně pohodlné, většinou proto tvoří základ šatníku pro běžné nošení.

Bikiny si mohou dovolit jen dámy s plochým bříškem a štíhlými nohami. Vhodné jsou pod bokové kalhoty, naopak špatně vypadají pod upnutými kalhotami či sukní. Dokážou opticky prodloužit nohy. Skvěle padnou ženám s oblými boky.

Tanga nosí štíhlé ženy. Dají se vzít prakticky pod jakékoli oblečení, protože jejich okraje nejsou vidět. Ovšem nesmí koukat z oblečení.

Posledním typem jsou kalhotky s nohavičkou. Ideální na ženy, které mají spíše chlapecké postavy bez výrazných boků a štílé delší nohy. Vyžadují také ploché bříško.

A jaké materiály jsou nejlepší? Pro dokonalé pohodlí je to bavlna. Umělé nebo směsové materiály jsou ale pružnější, lépe tvarují postavu a jsou proto více sexy. Lepší je, si kalhotky v obchodě vyzkoušet, abyste nebyly zklamané. Dělejte to vždy na své vlastní prádlo. Správnou velikost poznáte podle toho, že kalhotky nikde nedřou, ani se nehrnou.

Podprsenky pro malá i velká ňadra

Univerzální podprsenka má plný košíček a ramínka shora. Tvaruje ji buď samotný střih, nebo použité kostice. Sedne každé ženě.

Balkonovka, které se podle její slavné nositelky někdy přezdívá i „bardotka“, podepírá prsa zespoda a hodí se do šatů s hlubšími výstřihy.

Demi cup, tedy podprsenka s polovičními košíčky a ramínky uchycenými ze strany, je vhodná pro malá a pevná ňadra.

Push up zvedá prsa nahoru a k sobě. Dokáže opticky zvětšit jejich objem, často je také vycpaná. Je velmi oblíbená u dam, které mají pocit, že je příroda dostatečně neobdařila.

Posledním typem je podprsenka do dekoltu s většími mezerami mez košíčky. Hodí se do šatů s extrémně velkými výstřihy nebo pod sako, kde je potřeba, aby ňadra příliš netrčela.

Ženy s menšími a pevnými ňadry si mohou dovolit téměř vše v oblasti materiálů a střihů včetně podprsenky bez ramínek. Máte-li ale ňadra větší, je třeba sáhnout po pohodlnějších širších ramínkách, která budou prsa držet ve správné poloze. Také nejsou dobré příliš pružné materiály.

em>Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/spodn%C3%AD-pr%C3%A1dlo-kalhotky-sexy-tanga-160612/