Jak se pozná zamilovanost? Možná podle těchto znaků! 2

Květen se kvapem blíží a jak známo, je to lásky čas. Hned první májový den páry vybíhají ven hledat rozkvetlou třešeň, aby se zde mohli políbit a žena tak do roka a do dne neuschla. V květnu však nemají probíhat žádné svatby, protože to údajně nosí smůlu a takové manželství dlouho nevydrží. Někteří tomu nevěří, avšak v květnu je zaznamenáno mnohem méně svateb, než v jiných měsících. Možná na pověrách něco bude?

Zamilovanost, jak se zná?

Jak vlastně člověk pozná, že je zamilovaný nebo cítí, že druhého má víc než rád, že druhého miluje? Je mu s ním dobře? Cítí motýlky v břiše? Jak to tedy vlastně je? Možná se to pozná podle několika znamení nebo chcete-li faktů, které by mohly být v tomto ohledu nápomocny? Vidíte se v něm? Pak možná i vy čelíte zamilovanosti.

Máš pocit, že je čím dál hezčí

Ano, líbí se ti čím dál víc, vidíš na něm spoustu nových věcí, které jsou k obdivu nebo k lásce. Zamilovanost se prohlubuje, cítíte, že ho máte raději mnohem, ale mnohem víc, dokonce se vám zdá, že ho snad milujete? Šílíte z jeho božích vlasů, nádherných svalů, rovných zubů, krásných očí?

Víte o jeho pohyby

Nestalkujete ho, to rozhodně ne. Tak nějak přirozeně víte, kde se právě nachází, v kolik mu končí škola, kde chodí na fotbal, od kolika má odpolední vyučování, jaké má povinnosti, kroužky nebo končíky. Není to jen jednostranné, on přirozeně také ví, jak jste na tom vy.

Společná píseň

Zdá se vám to běžně úplně hloupé a divné? Ale jakmile jste zamilovaná, cítíte všechno jinak. Zcela přirozeně tak máte společnou písničku, která není vůbec trapná, ale vyjadřuje vás, vaši lásku a jakmile jí někde slyšíte, okamžitě na sebe myslíte.