Hodinový manžel: Všestranný pomocnník, který vám pomůže se vším

Odkládání drobných domácích oprav z důvodu nedostatku času nebo chybějícího nářadí zná každý běžný muž. Ještě více však potřebují pomocnou ruku osamělé ženy. Pro takové případy je nejlepší volbou manžel na hodinu. Zní to možná záhadně, ovšem ve skutečnosti se jedná o jedinečnou službu, kdy se k vám na objednání dostaví šikovný, všestranný a zručný řemeslník, který si ví se vším rady. Výjimkou dnes není ani to, že si hodinového manžela pozve muž. Každý chlap přece nemusí umět všechno, ovšem hodinový manžel ano.

Služba hodinového manžela

Velká výhoda této služby spočívá ve skutečnosti, že v evidenci jsou „manželé na hodinu“ po celé České republice. Nastane-li u vás potřeba okamžité pomoci, stačí se obrátit na službu zajišťující hodinové manžele, která k vám vyšle hodinového manžela, jenž má k vašemu bydlišti nejblíže. Tento člověk vám pomůže s pracemi všeho druhu, od instalatérských oprav, přes vymalování bytu až třeba po speciální zahradnické práce. Na rozdíl od klasického řemeslníka můžete hodinového manžela požádat i o práce, na které jste si jej nepozvali. Může vám pomoci třeba s výměnou rolet či zářivek.

Výhody hodinového manžela

  • je všestranný– oproti řemeslníkům, kteří se specializují na určitý druh činnosti, zvládne hodinový manžel několik činností, včetně těch, na které jste si jej nepozvali. Proto s sebou vozí potřebné nářadí, náčiní a běžné součástky
  • dostaví se i kvůli drobnostem – nemusíte se obávat odmítnutí, jako se to může stát u řemeslníka, který se vymluví na nabitý program, nebo odřekne opravu s tím, že jde o banalitu
  • je levný – někteří řemeslníci a hlavně firmy si účtují mnohdy velké peníze. Práce hodinových manželů je naopak levná, takže jejich služby můžete využívat pravidelně.

Jak si hodinového manžela objednat

Stačí napsat na web nejlepsihodinovymanzel.cz a služba vám poskytne kontakt na nejbližšího hodinového manžela ve vašem okolí.