Dvoje dámské plavky, a po vykoupání můžete být v suchu

Možná ale patříte mezi ty, kteří vyhledávají možnost provozovat všechny vodní radovánky jen tak na Adama, prostě nahatí. Ženy na sobě často nesnesou mokré plavky, muži nenávidí upnuté plavky ve stylu boxerek. Že neexistuje řešení?

Ale ano, existuje! Dámy celou záležitost vyřeší tím, že nepůjdou k bazénu nebo neodjedou na dovolenou k moři pouze s jedněmi plavkami. Dámské plavky si tak budou moci po zaplavání převléknout a pokračovat v slunění pěkně v suchu, aniž by je kdokoliv okukoval.

Dámské plavky 69SLAM
Dámské plavky 69SLAM

Plavky a kraťasy zároveň

Pánové problém mokrých plavek většinou neřeší. Spíše jim vadí jejich nepohodlnost. Pokud si však obstarají pánské plavky z e-shopu trenyrkarna.cz, které jsou tak skvělé, že nikdy nepřekáží, a navíc jsou tak stylové, že jakmile uschnou, je možno považovat je za perfektní kraťasy, bude problém nepohodlných plavek vyřešen. V pánských plavkách z trenyrkarna.cz je tedy možno vyrazit jak na pláž nebo na bazén, tak se v nich po uschnutí z pláže či bazénu vracet.

Září u vody

Voda, voda, voděnka. To je pro mnohé z nás největší lákadlo léta. Stačí klidně obyčejný rybník a stan, kvalitní pyžamo pánské, hřející dámské pyžamo, dobrá karimatka a spacák. Jen si představte třeba zátoky na Vltavě v Jižních Čechách teď v září! Nejen noci, ale i dny mohou být již o něco chladnější. Proto se vyplatí zapomenout na tanga, ale pořídit si na takové cestování kalhotky s nohavičkou (ženy) a teplé spodní prádlo (muži). V září pravděpodobně nebudete jen sedět u vody, ale vydáte se tu a tam na nějakou vydatnou procházku. Ženám tak může přijít vhod sportovní Calvin Klein podprsenka. Podprsenky, které je možno pořídit v internetovém obchodě trenyrkarna.cz, jsou vyrobeny z různých materiálů. Jsou k dostání v různých barvách a od různých výrobců. Podprsenky Calvin Klein však vedou.