Dřevostavby a zděné domy na klíč jsou dostupné i mladým rodinám

Přáním většiny lidí je bydlet pohodlně a zároveň úsporně, pokud možno ve svém vlastním domě. V dnešní době to již nemusí být utopie, ale realita, kterou si můžete dopřát, pokud si necháte postavit dřevostavbu či zděný dům od společnosti DDNK.

Vybírat můžete podle svých představ a potřeb v katalogu společnosti, který aktuálně obsahuje již 73 domů. Někdo preferuje klasický zděný dům, jiný se rozhodne pro stále oblíbenější dřevostavbu. V obou případech se jedná o kvalitní a velice úsporné nízkoenergetické domy stavěné na klíč. Úsporného efektu dosahují tyto domy díky využití moderních technologií a materiálů.

Dřevostavby

Nízkoenergetické dřevostavby mají vysokou kvalitu díky jedinečným technologiím, které se využívají při výstavbě rodinných domů v Německu a v Rakousku. Od ostatních běžných systémů se u dřevostaveb stavěných společností DDNK na klíč nemusíte obávat přehřívání ani zimy, neboť v létě se dřevostavba nepřehřívá a v zimě se zase drží uvnitř. Nehrozí ani nadměrný hluk či dřevokazný hmyz, houby, plísně a jiná rizika obvyklá u klasických dřevěných materiálů. Konkrétně má systém dřevostaveb o 30% vyšší tepelnou a akustickou izolaci a ochrana dřeva před škůdci je stoprocentní, porovná-li se s klasickými panely. Navíc může nízkoenergetická dřevostavba sloužit i několika generacím.

Jak ušetříte na provozu

Měsíčně se může jednat o velice zajímavou částku, kterou uspoříte již při financování stavby. Společnost DDNK umí díky bohatým zkušenostem a vysoké odbornosti svých pracovníků optimalizovat financování stavby stoprocentně. Vychází ze správného nastavení hypotečního úvěru, v jehož rámci může klient získat každým rokem jednu hypoteční splátku zpět. K tomu lze ještě získat výhodu legálního daňového odpočtu v každém roce ve výši jedné průměrné měsíční hypoteční splátky. Celkem tak můžete získat tímto způsobem částku 250 až 570 tisíc korun.

Zděné domy

K zajištění jejich minimální energetické náročnosti přispívají jednak moderní technologie, a jednak používané materiály. Patří k nim například pálená cihla Porotherm, jejímiž hlavními vlastnostmi jsou pevnost, spolehlivost a vysoký stupeň tepelné a protihlukové izolace. Tyto cihly splňují protipožární požadavky nejvyšší kategorie A1 a rovněž přísná zdravotní hlediska, jelikož parametry propustnosti vlhké vzdušnosti jsou rovněž na nejvyšší úrovni.

www.domy-drevostavby-na-klic.cz