Nebojte se experimentovat s hračkami ze sexshopu

Sex shop má ve své nabídce opravdu velkou spoustu erotických kousků, které pomáhají zlepšit a okořenit váš sexuální život. Nenabízí však jen klasické vibrátory, lubrikační gely, erekční kroužky nebo umělé vagíny, ale přináší další spoustu erotických pomůcek, se kterými si užijete mnoho zábavy a rozkoše.

Stačí tak sáhnout po té správné hračce a divoká jízda, na jejímž konci vás čeká slastné uspokojení, může začít. A to dokonce i s análními vibrátory.

Jaký je anální vibrátor?

Anální vibrátor je obvykle menší a hladký. Kvůli bezpečnosti je na konci rozšířený, aby se nestalo, že zůstane v konečníku. Díky němu můžete zažít neobyčejné vzrušení a zábavu. Využívají se k příjemnému dráždění análního otvoru, což může u některých žen vyústit i v orgasmus. Vhodné jsou pro ženy i pro muže, jdou v délce od dvanácti do dvaceti centimetrů, a jestliže si pořizujete tuto hračku úplně poprvé, doporučuje se sáhnout po užších tvarech a také měkkém materiálu.

Pro správný anální sex potřebujete ty správné pomůcky. Kromě správné erotické hračky budete beze sporu potřebovat také lubrikační gel. Díky tomu vše půjde „hladce“ a nic nikde nebude drhnout. Navíc existují také takové gely, které se specializují přímo na anální sex, mají znecitlivující účinky, které významně minimalizují možné počáteční nepohodlí.

Anální dildo

Tento anální kousek Fun Factory Share je tím pravým kouskem pro vaše anální hrátky. Má členěný povrch, což u mužů vyvolává lepší stimulaci prostaty. U žen pak tento povrch lépe stimuluje anální hráze. Doporučuje se využívat s lubrikačním gelem, vyrábí se z velmi kvalitního silikonu, který nijak neškodí a poskytuje co nejlepší možnou rozkoš. Jde o německou kvalitu, která hýří barvami, originalitou. Poskytnou všem, ženám i mužům, tu pravou rozkoš a uvolnění.