Čtyři módní kousky, které nikdy nevyjdou z módy

Móda se mění ze dne na den, ovšem najdeme na pultech obchodů i takové kousky, které zůstávají, i když se jejich okolí neustále mění. Otázkou je, o jaké kousky se jedná. V současné době si můžete všimnout, že se do módy opět dostaly retro kousky. Tato móda uchvátila svět v sedmdesátých letech, poté na chvilku utichla a nikdo by tenkrát neřekl, že se opět vrátí.

Ona se však vrátila, a to právě dnes – do moderního světa plného technologií. Pokud nejste fanoušky retro stylu, určitě oceníte vědět, jaké kousky jsou nadčasové a nestárnoucí, které můžete nosit po celou dobu retro módy a po dobu další módy, která se vám nebude líbit.

Takových nadčasových kousků je mnoho. Člověk si to ani neuvědomuje při nakupování, většinou takové kousky obchází obloukem, což je velká škoda. Podívejme se nyní na čtyři z nich, s nimiž si můžete udělat radost, ať už je móda jakákoliv.

1) Elegantní klobouky

Sice se nyní setkáte v obchodech zejména se slaměnými klobouky, ovšem to je jen aktuální hit, který zanedlouho odejde. Elegantní klobouky, které jsou vyrobeny z pevného materiálu proto, aby držely tvar, však zůstanou stále stejně moderní. Klobouky lze kombinovat s elegantním stylem, ale také s ležérními kousky, jako je džínová bunda nebo roztrhané kalhoty.

2) Tuniky

Zejména ženy středního věku milují tuniky. Je to kousek, který lze nosit na mnoho způsobů. Lze ho nosit jako šaty, ale také jako top k oblíbeným kalhotám nebo džínům. Jak budete tuniku nosit vy?

3) Bílá trička

Bílá trička jsou základem každého šatníku. Krásně se kombinují s naprosto vším, co v šatníku najdete. Dají se z nich tvořit elegantní looky, ale také ležérní outfity, které se doplňují o tenisky či sandály.

4) Saka

K dalším nadčasovým a nestárnoucím kouskům se řadí dámská vypasovaná saka, která se dnes kombinují nejen s džíny, ale také s běžnými dlouhými kalhotami cigaretového střihu či s úzkými sukněmi.

Zmiňované nestárnoucí kousky a mnohé další nadčasové trendy naleznete v e-shopu lkshop.cz.