Bytový design

Známé úsloví „můj dům-můj hrad“ je velice přiléhavé. Bydlení totiž patří k základním životním potřebám stejně jako například fyziologické potřeby nebo potřeba bezpečí a jistoty. Každý z nás touží po útulně zařízeném interiéru, ve kterém se cítíme příjemně. Pokud někdo nemá výtvarné vlohy, může mu jeho sny pomoci realizovat bytový disigner. A pokud jsou bytoví designeři navíc soustředěni v jedné firmě, ve které má každý z nich určité úkoly, pak je to pro klienta ideální řešení.

Co je PW interiér?

Jedná se o skupinu profesionálních designérů, pro které se stalo navrhování bytových i jiných designů doslova vášní. Každá nová příležitost je pro ně výzvou, radostí a příležitostí přeměnit přání svých klientů v originální a netradiční podobu. Jsou totiž přesvědčení, že i v naprosto všedním a nezajímavém prostoru lze vytvořit kouzelnou atmosféru, do které se bude majitel těšit a jeho návštěvníkům vyrazí dech.

O jakou činnost jde?

Skupina designérů se dala dohromady v r. 2006 pod názvem PW interiér. Díky talentu a zkušenostem všech členů skupiny začala společnost PW interier od svého vzniku provádět zajímavé a originální návrhy interiérů, ale i mnoha exteriérových prostor. V současné době se designéři PW interiéru zaměřují jak na rekonstruované byty, tak na novostavby. Nejdůležitější zakázkou je pro ně vždy ta aktuální, ať už se jedná o rodinný dům, byt, kancelář nebo jakýkoliv komerční prostor. Nejlepší odměnou je pro ně spokojenost klientů a jejich údiv, když vstoupí do svého upraveného interiéru, který mnohdy ani nepoznají.

Základem je kvalitní materiál

PW interiér si zakládá na vysoké kvalitě a originalitě, k čemuž přispívá i sortiment zboží, s nímž designéři pwinterier.cz pracují. Materiál odebírají výhradně od renomovaných tuzemských i zahraničních značek. Chloubou PW interiéru je originální nábytek vlastní výroby. Každý zájemce se může osobně seznámit jak se členy skupiny designérů, tak s jejich produkty a používanými materiály, v interiérovém studiu a vzorkovně dveří Sapeli v Olomouci.