Adrenalinové zážitky pro kamarádku

Blíží se svatební den Vaší kamarádky a ještě před tím jste se rozhodli společně, že jí uspořádáte rozlučku se svobodou? Pak byste měli promyslet také dárek, jaký jí k tomuto plánovanému životnímu kroku darujete.

Inspiraci na dárek Vám přináší Firma na zážitky. Rozlučka se svobodou představuje pro budoucí nevěsty možnost ještě se pořádně pobavit, dříve než vstoupí do manželského svazku se svým milým.

Přichystat můžete nejen pohoštění se zábavou, ale také dárek, který jí zůstane v paměti ještě mnoho let po svatbě. Odvážné ženy potěší možnost proletět se jako pták. Omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech můžete zažít v první skydiving aréně „Hurricane Factory“ v České republice. Široko daleko na východ nenajdete žádnou jinou skydiving arénu. Více informací o tomto adrenalinovém zážitku se dočtete na webových stránkách Firmy na zážitky. Stačí kliknout na tento webový odkaz www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving.

V portfoliu najdete i jiné tipy na adrenalinové zážitky. Díky adrenalinovým dárkům se určitě nudit Vaše kamarádka nebude. Vaši kamarádku určitě může zaujmout také jízda ve Ferrari 458 Italia, tandemový paragliding, jetpack, bungee jumping či projížďka v bojovém tanku. Firma na zážitky se však nezaměřuje pouze na nabídku adrenalinových zážitků, ale také na dárky pro ženy v podobě wellness pobytů, gastronomických zážitků a zážitkových aktivit. K velmi oblíbeným zážitkům náleží indická degustace v restauraci Zátiší, zábal s hroznovým vínem, krmení geparda i čokoládová masáž.