Vizitky jsou zdrojem informací

Vizitky dnes nejsou výrazem něčeho zvláštního či přímo snobského. Staly se nedílnou součást marketingu firem, používají je obchodníci, řemeslníci, ale často i běžní lidé. Malá kartička obsahující základní údaje, jako je jméno řemeslníka či název firmy a kontaktní spojen, urychluje a zjednodušuje vzájemný styk. Vizitka je jednoduchým a stručným zdrojem informace o jejím majiteli. Zároveň může být i skvělým propagačním materiálem. Kvalita vizitky vypovídá ledacos o jejím majiteli a jeho obchodní partneři nebo potenciální zákazníci mají v ruce užitečnou informaci. Hlavním požadavkem na vizitky je nejen kvalita zpracování, ale také maximální stručnost a výstižnost.

Vizitky ihned

Dnes už nemusíte na výrobu vizitek dlouho čekat. Tisk vizitek online je totiž realitou, díky které můžete mít vizitky téměř ihned a navíc si můžete navrhnou i své vlastní řešení. Tuto službu nabízí internetový portál www.printuj.cz provozovaný firmou Print online s.r.o., která má své sídlo v pražské části Jeneč. Pokud si tento portál na internetu otevřete, nabídnou se vám dvě varianty. První spočívá ve výběru některého z připravených návrhů, kterých je celá spousta a každému zájemci jsou volně k dispozici. Druhou možností je, že si připravíte svůj vlastní návrh, který si pak na portálu jednoduše nahrajete.

Jaká je charakteristika vizitek

Jedním slovem prvotřídní, a to při zvolení kterékoliv varianty. Důvodem je především brilantně bílý, pevný a odolný papír, ze kterého jsou všechny vizitky zhotovovány. Na výběr jsou dvě verze, a to lesklá nebo matná. V obou případech jsou všechny barvy úžasně jasné. Tiskárna nabízí také luxusní vzhled vizitek, kterého dosahuje technologií laminace.

Proč je online tisk výhodný?

Především tím, že klient je nezávislý na provozní době tiskárny. Tisk vizitek online je totiž převratný tím, že si každý zájemce může realizovat svou vlastní představu. Online tisk je navíc v provozu prakticky nepřetržitě. Zhotovení vizitek si tak můžete zadat v době, která vyhovuje vám.