Víte, jaké spodní prádlo se líbí mužům a jaké ženám?

Jiné spodní prádlo preferují ženy a jinému dávají přednost muži. Potvrzuje se i ve studiích a průzkumech, že ženám jde spíše o pohodlí a pánům zase spíše potěšit oko v rámci erotické předehry.

Neustále prováděné průzkumy spodního prádla mezi muži a ženami ze zatím často shodují. Zaměřeno na padnoucí podprsenky, dámské kalhotky a případné doplňky v mnoha průzkumech prověřeno, co je nejvíce žádané. Asi 85 % žen má doma speciální smyslný komplet spodního prádla určený pouze pro speciální příležitosti. Určený na první rande, výročí či Valentýna. Většina žen také shodně uvádí, že se v takovém setu cítí více sebevědomě a také více sexy.

Běžné spodní prádlo pro dámy

O běžném spodním prádle má muž a žena trošku rozdílné představy. Ideální denní prádlo běžně nošené vidí každé pohlaví trochu jinak. Ženy chtějí cítit pohodlí a dávají přednost černému prádlu. Je to ryze praktické. Bílé prádlo házené do automatické pračky je velmi brzy šedé ať jej perete, jak šetrně chcete. Když ženy kupují kalhotky, tak ty, co zakryjí zadek. Podprsenku hladkou, s plnými košíčky, do kterých se ňadra pohodlně v klidu vejdou celá. Taková podprsenka se pod hladkou halenkou na rozdíl od krajky nerýsuje a je mnohem pohodlnější. Ženy tedy preferují hladké podprsenky, které se hodí i pod tenkou košili a tričko. Půlené podprsenky se musí hlídat, aby v nich prsa vůbec zůstala. Ženy si za rok zakoupí asi 5 podprsenek a to i s kalhotkami v kompletu spodního prádla. Pohodlí je důležitější, než co se líbí jejich partnerovi. A to je jasné, běžný muž by škrtící tanga a škrábající krajku s táhnoucí podprsenkou nikdy nenosil, že?

Pánové chtějí inspiraci a provokaci

Pánové vidí ideální soupravu dámského prádla zcela jinak. Asi 75 % by uvítalo, kdyby si partnerky nekupovaly spodní prádlo samy. Pánské představy se diametrálně liší od těch ženských. Mužům se líbí právě ony vykrojené podprsenky, u kterých často honíte ňadro v polévce a na úředních spisech. Přesně ty, co vystaví dekolt k obdivu. V žádném případě nepohrdnou, krajkou, mašlemi, blyštivými kamínky a flirty. Chtějí být vábeni a sváděni. Prostě čím erotičtější prádlo a úspornější kalhotky, tím se jim více zvedne nálada. Mají také rádi výrazné zářivé barvy a jasným favoritem číslo jedna je červená. Prostě na ně působí jako na býka. Z punčoch a podvazků 80 % mužů doslova šílí. Ženám připadají nedokonalé, nepohodlné a dokonce nevkusné. Na čem se tedy obě pohlaví přece jen shodla? Kalhotky by s podprsenkou měly prostě barevně ladit. Takže milé dámy, komplety spodního prádla jasně vedou.