Trendy pohodlné oblečení na každý den

Nalézt vhodnou míru mezi pohodlím a smyslnou elegancí není vždy snadné. Není to úplně každé oblečení, ve kterém se vám bude velmi dobře po celý den pohybovat, musí také dobře vypadat.

Vždycky to proto není nic jednoduchého. Velmi důležité je, abyste se v takovém outfitu cítili příjemně, aby vás nikde nic zbytečně netáhlo a neškrtilo, ale dalo se na to také koukat. Vyrazit v teplákách je sice pohodlné, ale moc parády v nich asi nenaděláte. Proto se vám bude hodit pár zaručených rad na nákup těch vyzkoušených kousků, ve kterých se budete dobře cítit, a mít dojem, že jste prostě jedinečná. Navrch budete mít také komfort a pohodlí.

Horní polovina se obléká snadno

Z pultů obchodů a posléze z vašich šatníků na vás volají všechna ta trička, tuniky, topy a košile. Jde o opravdu velký výběr toho, co si jednoduše můžeme obléci na svou horní polovinu těla. Chcete-li být ale elegantní, jednoznačně zvolte dámské halenky a košile. Vždy mohou být volnější a proto i mnohem pohodlnější. Pokud si vyberete halenku nebo košili vyrobenou z kvalitních materiálů, bude se na vašem těle dobře vyjímat a navíc bude i velmi příjemná. Nebude dráždit vaši pokožku a na vaše okolí bude působit velmi elegantně. Hodí se do práce i na volný čas a budete v ní mnohem více šarmantní, též v tričku a tílku.

Náš tip: Ideálním materiálem pro oblečení do chladných dnů je warmkeeper. Často jej najdete pod názvem alpenfleece. Tento pružný materiál má z rubové strany jemné, chloupky, které vás i vaše děti zahřejí i v nejchladnějších dnech.

Bundičky kam se podíváš

Vedle bundiček kožených a koženkových letos jednoznačně vede džínová bunda. Je totiž letošním hitem a doplněná půvabnou halenkou vypadá prostě skvěle. Džínová bunda se dá skvěle doplnit a můžete k ní nosit, sukně, šaty i kalhoty. Ty by měly být měkké, a co nejvíce přizpůsobivé tvaru vašich nohou. Neměly by vás nikde tlačit, zejména v pase a vy se v nich můžete cítit co nejvíc pohodlně. Záleží prostě jen na vás, co nejvíce preferujete. Zapomeňte ale na poloprůhledné legíny, ze kterých prosvítají tanga. Tento nešvar dnešní doby je prostě příšerný. Správnou volbou mohou být i trochu volnější dámské džíny. Chcete-li změnu, novinkou jsou i džegíny, které jsou vyrobené z elastických materiálů a vypadají jako džíny. Vždy kráčení s lehkostí a kupte si boty, které vás netlačí. Zvolte elegantní tenisky zvané slip-on, měkké polobotky anebo správně zvolené baleríny. Hodí se do práce k elegantnímu oblečení, ale i na procházku k oblečení sportovnějšímu.