Technika pro těžká břemena

Technika je tedy testována a speciálně vyrobena pro tyhle případy těžkých břemen. Obvykle se jedná o techniku na bázi hydrauliky a lanového systému. K tomu se připočítají ještě pojezdové vozíky či stěhovací kříže. Tohle vybavení může někomu přijít málo, ale není tomu tak.

Tato technika dokáže divy a těžká břemena jsou pro ni lehkou záležitostí. Pokud je problém s nerovnostmi, tak firma Levné stěhování Praha si dokáže poradit i s tímhle. Nainstaluje se prostě překlenovací nebo nájezdová rampa. Pak už by neměl být žádný problém. Z těchto několika vět mohou zákazníci pochopit, že firma v oboru stěhování má s těžkými břemeny hodně zkušeností.

Není to jen tak

Zákazník si nyní může myslet, že firma přijede, naloží a je hotovo. Zas takhle jednoduché to není. Zákazník nejprve musí dopředu oznámit, že potřebuje stěhovat těžká břemena a až poté se může něco řešit. Jestliže je součástí stěhovacího procesu těžké břemeno, tak je tím logicky ovlivněná cena. Zároveň je nutnost, aby firma zajistila potřebný počet pracovníků, protože se to liší, na rozdíl od stěhování mimo těžkých břemen. Pokud zákazník předem neohlásí, že má k přestěhování těžkého břemena, tak nemůže počítat s tím, že mu je firma přestěhuje. Jestliže si někdo není jistý, jestli má doma těžké břemeno, je možnost se poradit s technikem ze stěhovací firmy.

Co je vlastně těžké břemeno

Pod pojmem těžké břemeno lidem většinou naskočí nějaká objemná elektronika, jako je dejme tomu lednice, ale to není až tak pravda. Co se týká kil, tak základ je mezi 100 až 199 kilogramů. Takhle to postupuje až do 500 kil. Nad 400 kilo už se určuje individuálně cena. K tomu se počítá u některých firem donáška každých 15 metrů jako jedno patro. Ceny stěhování těžkých břemen se pohybuje obvykle nad 1000 Kč až do 3000 Kč. To je základ. K tomu se počítají ještě další náklady.