S fotopastí budete mít pod kontrolou veškerou aktivitu na vašem pozemku

Když jdeme do práce nebo odjedeme na dovolenou, trápíme se občas tím, co se děje na našem pozemku. Možná už se vám stalo, že vám někdo něco ukradl nebo jste měli podezření, že se vám po pozemku někdo pohybuje. Je to nepříjemný pocit opouštět svůj majetek a doufat, že bude v bezpečí. Vyměňte pochybnosti za jistotu a pořiďte si fotopast, s tímto zařízením budete mít pod kontrolou, co se na vašem pozemku děje.

Jak fotopast funguje

Fotopast je zařízení, které patří na strom, není o mnoho větší než digitální fotoaparát a má maskovaný tvar. Po umístění na strom je skoro neviditelná a když ji dobře zamaskujete, budete o ní vědět jenom vy. Mezi nejlepší na trhu patří fotopasti Bunaty. Nejdůležitější částí fotopasti je její PIR čidlo, které reaguje na tepelný pohyb. Když se na váš pozemek dostane jakýkoliv člověk nebo zvíře, fotopast to okamžitě pozná a vyfotí ho. Může ho také nahrát na video, v nastavení fotopasti si nastavíte, jaký způsob záznamu vám bude vyhovovat více. Také si zvolíte, kdy má být fotopast aktivní, aby vás nezaznamenávala v momentě, když budete třeba odklízet sníh nebo sekat zahradu. Fotopasti mohou fungovat nonstop a kvalitní snímky pořídí i v noci, protože disponují citlivým PIR čidlem reagujícím na tepelný pohyb.

Fotopasti jsou velmi odolné a vydrží ve venkovních podmínkách spolehlivě fungovat po celý rok. Pořízené snímky i videa si můžete prohlížet jak na těle fotopasti, tak třeba i na počítači. Na běžné fotopasti si prohlížíte záznam zpětně, ale pokud je určena pro ochranu majetku, vyplatí se pořídit si GSM fotopast Bunaty, ta vám bude pořízené snímky odesílat na telefon nebo na email. S fotopastí se konečně dozvíte, co se a vašem pozemku děje v době vaší nepřítomnosti a když vás navštíví zloděj, stalker, vandal nebo jiný nezvaný host, budete mít kvalitní důkazní materiál.