Půjčovna dodávek a minibusů s jedinečnými výhodami

Hledáte moderní dodávku za cenu, která vám nevysaje peněženku? Vyzkoušejte jedinečnou autopůjčovnu dodávek a minibusů, která nabízí jedinečné výhody a exkluzivní bonusy. Všechny nabízené vozy mají ekonomický provoz a tak vás pronájem dodávky levně potěší. Všechny nabízené vozy můžete využít na stěhování věcí nebo na převoz osob či cenností.

Zapůjčení dodávky bez rizika

Půjčení dodávky je bez rizika. Vozidla jsou pojištěna a mají 100% technický stav. Bezpečí a jistota je na prvním místě. Minibusy a dodávky mají platnou dálniční známku a elektronický sledovací systém, který zajistí, že se nemusíte bát o zapůjčený vůz.

Ať už chcete využít krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem dodávek a minibusů, jedinečné výhody a skvělá cena se vám vyplatí.

Exkluzivní výhody, které si zamilujete

Zapůjčením dodávky začínají všechny výhody, které si zamilujete. Níže naleznete důvody, proč je půjčení minibusu tak skvělé.

Neomezený počet kilometrů

Žádný limit na počet kilometrů ani žádné časové omezení. Zapůjčte si vůz podle vašich potřeb.

Vycestování do zahraničí

S vozem můžete vyrazit i za hranice naší země. Kamkoliv potřebujete, tam váš dodávka doveze.

Praktické doplňky a balíčky

Hledáte speciální výbavu a nechcete pouze prázdnou dodávku? Převážíte cenné věci, o které nechcete přijít? Právě pro váš jsou speciální praktické dodávky, které rozšiřují funkčnost dodávky a minibusů.

Asistenční služba

Nemějte strach. V případě poruchy nebo potřeby je tu pro vás asistenční služba 24 hodin denně.

Garance nejnižší ceny

Garantujeme nejnižší ceny Praze a okolí. Zaplatíte méně, ale získáte plnohodnotné služby s exkluzivními výhodami.

Bonusová karta pro věrné zákazníky

Získejte zajímavé slevy na zapůjčení vozidla. Bonusová karta je přenositelná a tak můžete poskytovat skvělé výhody i vašim rodinným příslušníkům a přátelům.