Podzimní image, která vás dostane!

Podzimní image, která vás dostane!
Podzimní image, která vás dostane!

1. Divokost rockerky

Přivítejte podzim v koženém křiváku a kozačkách, drsná image na podzim frčí, stejně jako plyšové šály a lesklý oděv všeho druhu. Nemusí z vás být straka, abyste na sebe oblékla všechno, co se třpytí, ale lesklé doplňky vás jistě nadchnou.

Nadčasová kožená saka v metalickém odstínu společně s různou intenzitou barev vás vynesou na výsluní. Zdobení v podobě nýtů a cvočků je trendy. Vykoukněte ze světa šedi a nebojte se změny. Nosí se zároveň i rafinované kožené topy a korzety, které ovšem vyžadují další vrstvu oblečení. Ukázat se v nich můžete na diskotéce či večírku, kde vám v nich nebude ani horko, ani zima.

2. Skotská elegance kostkovaných vzorů

Károvaný kabát v délce ke kolenům je sexy. Dodá vám jiskru a vzhled opravdové dámy. O kostkované vzory nebude na podzim nouze.

3. Zvířecí amulety

Určitě každá z nás měla v dětství oblíbeného talismana. Nyní máte šanci s touto dětskou image vytvořit obraz rozverné školačky. Populární budou vážky ve všech podobách. Přece jenom si podzim z léta něco odnese. Amulet vám současně dodá pocit štěstí.

4. Lakované doplňky

Punc vaší nové podzimní krásy doplňte o lesklé motivy. Třpytivá sukně či lodičky z vás udělají nepřehlédnutelnou ženu.

5. Šály

Nejen zvířecí amulety, které vás budou zdobit, se hodí. Jsou to i plyšové šály, které vypadají např. jako liška. Límec nemusí být pravý, ale vy ho musíte umět nést na odiv. Různé rozměry a úprava činí límce atraktivnějšími, než kdykoliv předtím. V kombinaci šály a límce – dva v jednom, se příjemně zahřejete.

6. Potisky

Vaše oblečení bude vypadat jako plátno od malíře. Úzké sukně pod kolena jsou svým střihem ideální ke zvýraznění vaší postavy. Top s dlouhým rukávem vás pěkně zahřeje. Společně se štrasem se bude blýsknout. Óčkové střihy sak jsou šik.

7. Military

Military styl se probouzí ze svých vojenských úkrytů a plně útočí svými zbraněmi. Maskáčový vzor je opět v kurzu. Nosí se na šátcích, beranicích, ale i kabátech.

8. Zoo styl

Živočišná říše, která se otevírá v jedinečném okamžiku, na sebe nenechá dlouho čekat. Jste chytrá jako sova? Připněte si jí na krk v podobě přívěsku. Nebojte si vzít na sebe oblečení, které bude mít obrázek králíka, kuřátka, aj. Budete roztomilá.

Hupky šupky do obchodu jako a něco nakoupit.

Už víte, k jaké image se přikloníte? Nemusíte se řídit jen jedním stylem, jiná můžete být každý den.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/d%C4%9Bv%C4%8De-sukn%C4%9B-tane%C4%8Dn%C3%ADk-vyso%C4%8Dina-me%C4%8D-431751/