Podkladové báze na pleť – 2. Díl

Make up, ale správně
Make up, ale správně

Podkladové báze

Podkladové báze jsou bezbarvé gelové konzistence, které připraví pleť na make up.

Jejich zásluhou bude vaše pleť barevně sjednocena, omezí se tvorba viditelných zarudnutí pokožky, dokonce se vypne kůže a malé vrásky zmizí. Pleť je poté připravena na make-up.

Jak podkladovou bázi nanést? Záleží na vás, jestli chcete rozzářit pleť celou nebo jen na určitých místech či potřebujete stáhnout póry. Podkladové báze se používají, jak po krému, tak před make upem. Líčení vám déle vydrží a lépe se srovnají nerovnosti pleti, také make up půjde lépe na pokožce rozetřít. Báze obsahují i ochranné faktory SPF, které zároveň vaší pleť chrání před slunečními paprsky. Podkladová báze má tedy blahodárné účinky na pleť. Jemné vrásky mizí jako mávnutím kouzelného proutku, lepší se vzhled pleti a trvanlivost celého líčení. Báze se dá nanést i na víčka, oční stíny jsou tak mnohem více vyhlazené a bez chybičky celý den.

Make up, ale správně

Jednoduchou volbou jsou tekuté make upy. Jejich složení a textura je jemná, lehce se vpíjí do pokožky, která je poté sametová. Pokud jste majitelkami světlé pleti, vybírejte si z teplejších tónů, přílišná bledost také není tím pravým. Olivové pleti bude slušet make up lehce nažloutlé barvy, který je rovněž teplejších podtónů. Pokud máte pleť ještě opálenou z léta, nebojte se ji prozářit a dodat jí punc krásy transparentním make upem.

Tonovací pleťovou bázi Superprimer Colour Corrects Redness můžete zakoupit v obchodě krása.cz

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/make-up-p%C5%AFvab-o%C4%8Di-m%C3%B3da-%C5%BEena-464666/