Odpočívejte v korunách stromů a dopřejte si unikátní zážitek

Kdy jste naposled byli v přírodě, daleko od lidí a daleko od všech problémů? Mnoho lidí už toto nezažilo dlouho. Každodenní hektický život z lidí vysává energii a když ji nedobijí, tak následně trpí mysl i tělo. Je třeba se občas odpoutat od takového života a vyrazit na místo, kde může vaše tělo regenerovat a nabít se opět energií. Skvělou možnost nabízí luxusní domy na stromě, které se jmenují Treehouse Ještěd.

Ubytování v korunách stromů

Jedná se o luxusně vybavené domy v korunách stromů, které se nachází v čisté horské přírodě nedaleko obce Křížany. Široko daleko nejsou žádní lidé, neuslyšíte městský hluk, neuvidíte světelné znečištění a užijete s hluboký klid. Treehouse jsou položeny na skvělém místě, máte z nich výhled nejen na vrcholky stromů, ale také na Ještěd, na Ralskou pahorkatinu a na Bezděz. Můžete se zde věnovat výletům do okolí, grilovat, užívat si venkovní saunu nebo prostě jen tak relaxovat.

Ačkoliv jsou domy na stromě luxusní, chybí v nich elektřina a to proto, abyste si odpočinuli od televize, od počítače a další elektroniky, která vám brání v tom, abyste si udělali čas sami na sebe. Konečně můžete myslet na to, co je v životě důležité, ujasnit si své plány, cíle a přemýšlet tak, jak byste ve svém běžném prostředí myslet nemohli. Třeba si konečně najdete čas nato, abyste si přečetli knihu nebo abyste si v klidu povídali se svým protějškem. Je to zážitek, který je velmi krásný, v noci můžete relaxovat na terase se sklenkou vína, můžete se třeba zavěsit do houpací sítě a kochat se výhledem na hvězdnou oblohu. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, páry i skupiny přátel. Zapomeňte na běžné hotely a zajistěte si jedinečné ubytování v korunách stromů. Více informací najdete na Treehousejested.cz.