Co nesmí chybět v kosmetické taštičce?

Každá žena má svou malou kosmetickou taštičku, která jí doprovází kamkoliv jde. Jednoduše si jí berete do práce, na večírek, pracovní pohovor. Díky ní si můžete během dne kdykoliv upravit a oživit make-up. Nikdy nevíte, co se stane a je dobré mít jí po ruce. Co by v ni však rozhodne nemělo chybět?

Make-up

Základní stavební kámen každého líčení je právě make-up. Popřípadě, pokud make-upu neholdujete, sáhněte po krycích krémech, BB krémech či jiných tónovacích krémech. Pleti dodávají vše, co potřebuje, chrání ji před nečistotami, které se během celého dne mohou na pokožce usadit. Umí vaši pleť hezky barevně sjednotit, zakrýt možné nedostatky.

Pudr

Díky pudru zůstane make-up dlouho zafixovaný. Během dne se může přihodit leccos, můžete se potit nebo máte pokožku, která má sklony k mastnotě a to se může projevit lesknoucí se pletí. Pudr pomáhá také proti lesknoucí se pleti a budete-li potřebovat, jednoduše pleť pudrem přetřete.

Tvářenka nebo bronzer

Ne všechny ženy fandí bronzerům a tvářenkám avšak je faktem, že vám dodá narůžovělý či broskvový odstín na líčka a lícní kosti. Díky ní budete vypadat rozzářená, vytvaruje se vaše tvář.

Řasenka

Řasenka je nezbytnou součástí každé kosmetická taštičky. Správně zvolený kartáček vaše vlasy pročeše, dodá jim objev, požadovanou délku i například voděodolnou barvu. I když líčení příliš nefandíte, řasenka by měla být základ. Podtrhne a orámuje vaše oči.

Balzám na rty

Jedinečný pomocník v boji s popraskanými a suchými rty. Navíc, zvolíte-li tónovaný balzám, poskytne vašim rtům příjemný barevný nádech, aniž by to vypadalo, že máte na rtech rtěnku nebo lesk.

Stíny na oči

Umí krásně vykouzlit svůdný a sexy pohled, některé ženy se stínům vyhýbají, jiné využívají ty jemné a světlé, které přirozeně podtrhnou váš pohled a barvu očí.

Tužka na oči

Orámuje a doplní celkový vzhled očí. Můžete použít jen tužku na oči a vyhnout se stínům nebo tužku použít jen na dolní víčko. Velmi dobře vypadá na horním víčku a lehce rozmazaná.