Nepodceňte výběr profesionálního svatebního fotografa

Když se řekne “svatba”, každému se vybaví nevěsta, ženich a spoustu příprav a plánování. Kde a jaké šaty vybrat, jak bude vypadat svatební kytice a tabule, koho za svědky a družičky, jaké šaty si družičky obléknou.

Ale… nezapomněli jste na něco? A co třeba svatební fotograf? Svatba je velkolepá událost a důležitá životní změna, která si zaslouží i vzpomínky v podobě kvalitních fotografií.

A nastává další problém. Kde sehnat toho správného svatebního fotografa a podle čeho vybírat?

Kritéria výběru

Asi nebudete chtít zachytit pouze svatební obřad, vždyť ke svatbě také patří svatební tabule a hosté.

Ve svatebním albu by se měly objevit nejen portréty novomanželů a jejich blízkých, ale i momentky zachycující průběh svatebního dne.

Jestliže jste se rozhodli investovat do svatebního fotografa, dozajista od něj budete očekávat kvalitní fotografie. Rozhodující je nejen cena, ale i styl a rozsah poskytovaných služeb.

Každý fotograf vám poskytne své portfolio. Všímejte si v něm, zda a jakým způsoben daný fotograf zachycuje okamžiky a momenty, které budete chtít zdokumentovat.

Jak a kde hledat

Ideální je takový fotograf, kterého vám někdo doporučí. Pozeptejte se tedy kamarádů a známých.

Pokud plánujete svatební obřad a hostinu v Olomouckém kraji, oslovte Focení svateb Šumperk.

Toto fotografické studio poskytuje své služby především pro města Prostějov, Přerov, Olomouc, Šternberk, Šumperk, Mohelnici a jejich okolí. Po předchozí domluvě však lze služby poskytnout i v jiných městech.

Studio nabízí zpracování svatebních fotografií dle vašeho přání a dodány budou dle předem domluveného termínu. Studio pro svou práci využívá profesionální techniku firmy Canon, která poskytuje fotografie ve špičkové kvalitě.

Fotoateliér se nachází v centru obce Velký Týnec nedaleko Olomouce.