Náramky z přírodních léčivých kamenů vás zbaví stresu

Každý den na sebe navlékají šperky lidé různých kultur. Děje se tak prakticky po celém světě. Mnozí lidé by bez svého šperku (náramku, korálků či řetízku) nedali z domu ani krok. Jen ten pocit, že svůj oblíbený šperk mají na sobě, jim jednoduše dělá dobře.

Jen si představte, že zapomenete doma na skříňce svůj energetický náramek. Určitě budete mít nutkání se pro něj vrátit. Pokud to neuděláte po zbytek dne, budete neklidní a nervózní. Vždyť například náramky z přírodních léčivých kamenů mohou pomoci z těla odvádět přebytečný stres a nepohodlí. Pouze, když budete mít své náramky z léčivých kamenů na svých zápěstích, budete se cítit dobře, budete se cítit správně.

Buddha náramek – stylový doplněk i pro vás

Nedílnou součástí internetového obchodu morinetti.cz jsou také buddhistické náramky. Zdobí je růženín, lapis lazuli, tygří oko nebo jiné minerály a samozřejmě miniatura hlavičky Buddhy. Buddha v tomto případě znamená symbol ochrany, klidu a vnitřní rovnováhy. Buddha náramek s hlavičkou Buddhy osázenou zirkony, postříbřenou nebo pozlacenou 18ti karátovým zlatem bude skvělým stylovým doplňkem i pro vás.

Náramky se čtyřlístkem vám přinesou štěstí

Pokud si alespoň trochu všímáte svého okolí, určitě pozorujete takzvaný “náramkový trend”. Trend, který je neustále na vzestupu. Zatímco dříve, když někdo nosil na ruce náramek, zejména pokud šlo o muže, byl považován za podivnou existenci vyznávající obskurní hudební směry nebo vzývající lesní duchy. Dnes už se na tento módní doplněk díváme naprosto jinak. A nemusí se vůbec jednat pouze o luxusní náramky z křišťálu. Dnes se náramky přetavily v módní záležitost a pohupují se velmi často i na mužských zápěstích. Třeba takové náramky se čtyřlístkem. Ať všem svým nositelům přinese štěstí!