Náramek jako perfektní dárek

Udělat si občas radost koupit si něco hezkého pro sebe, je velice příjemné. Stará a prověřená moudrost však praví, že radost z darování někomu druhému je mnohem větší a intenzivnější, než když je člověk obdarován sám.

Mezi skvělé dárky patří například náramky. Obyčejné náramky lze koupit například na mnoha trzích. Ovšem pokud dáváte přednost skutečné kvalitě, využijte nabídky stylových náramků z eshopu Naky.cz. Pestrá nabídka obsahuje stylové náramky na ruku, které jsou elegantním doplňkem žen, ale i mužů pro každou příležitost. V eshopu Naky.czsi vybere každý podle svého vkusu ať už pro vlastní potřeby, nebo jako krásný dárek pro někoho blízkého. Eshop nabízí dámské i pánské náramky v různém provedení. Liší se použitým materiálem, masivností, vzhledem i barvou. Bohatý sortiment obnáší následující typy náramků:

Korálkové náramky

Na výběr jsou nejrůznější korálky vyrobené z lávového kamene, jaspisu, achátu a jiných nerostů. Příkladem elegantního a vkusného provedení je náramek vyrobený z korálků černého achátu, navlečených na pružnou tkaninu. Mezi jednotlivými korálky jsou kovové prstýnky a hlavní ozdobou je lesklý symbol znázorňující hlavu leoparda.

Další ukázkou korálkového náramku určeného ženám i mužům je tygří oko. Jsou vhodným dárkem třeba k narozeninám nebo k Valentýnu, jelikož jedno balení obsahuje dva náramky pro páry. Jsou vyrobeny z černého achátu se vzorem tygřího oka.

Tématické náramky

V této kategorii si můžete vybrat náramky se znamením zvěrokruhu nebo křížkem. Zajímavý je také náramek s latinkou, který je pružný a odolný díky materiálu – silikonové pryže. Hlavním prvkem je destička z nerezové oceli, na které je vyrytý nápis v latince a křesťanský symbol – křížek. Náramek mohou nosit muži i ženy.

Dárkové balení

Aby se náramek mohl stát krásným dárkem, můžete si jej objednat včetně dárkového balení. Na výběr jsou papírové krabičky s motivem pestrobarevného motýla nebo krabičky s mašličkou.