Nadčasové tenisky: jaké se budou nosit letos?

Letošní móda přeje retro návratům. Jinak tomu nebude ani u obuvi. Jaké tenisky letos pořídit, abyste byli styloví? Nejen tenisky Michael Kors budou v módě.

Letos budeme ladit

Matchy, matchy, matchy. Letos budeme moci opět vynést módu, která k sobě ladí. Tedy konkrétně boty a kabelky Pinko, případně svrchník – to je trojlístek, který by měl letos představovat jednotný styl a barvu. Když už se tedy dáte do zlaté barvy pro vaši kabelku, mazejte do obchodu také pro zlaté tenisky. Stylish! Tento trend si oblíbí i všichni boomeři, jelikož si jej moc dobře pamatují z přelomu tisíciletí. Wow!

Disko trisko

Letos se móda vrací k odkazu oblečení, které frčelo na konci minulého století. Nebojte se tedy ztřeštěných barevných kombinací, a to včetně jednotlivých kousků obuvi. Pohodlnou teplákovku doplňte svítivou obuví v neonových barvách a vzhůru do víru města! Už se těšíte na pořádnou procházku? Budete dokonale zářit! Budete se cítit jako člen některého z legendárních boybandů, nebo jako sexy Cristina Aguilera na vrcholu své slávy?

Boho chic

Letošní trend si ale můžete vyrobit i sami. Například boho chic se vám podaří vytvořit během několika minut. Stačí si pořídit plátěné tenisky bílé nebo černé barvy a pošít je třpytivými penízky z oděvu břišní tanečnice. A můžete se vydat na zvonivou vycházku!

Nejen tenisky nositi budeš

Módní desatero sice neznáme, ale určitě se v něm píše něco o tom, že jen s teniskami si letos nevystačíme. Proto byste měli znát i další trendy, na které se letos můžete spolehnout. Jsou jimi například boty se vzorem krokodýlí kůže. Dámské obuvi, a to zejména té letní, pak budou vévodit saténové mašle a materiály.

Už se těšíte na letošní trendy? Které z nich nebudou rozhodně chybět ve vašem botníku? Nezapomeňte, že kdo letos nebude mít něco neonového, jako by ani nebyl. Povolejte také své kreativní buňky a některé kusy si vyrobte zcela sami.