Jak na moderní, ale pohodlný obývák?

Zařídit si útulně a pohodlně obývací pokoj může být někdy oříšek. O to větší, že v pokoji odpočíváte, relaxujete, klábosíte s přáteli a známými. Měl by tedy vyzařovat pohodu a příjemnou atmosféru.

Samozřejmostí je to, že v pokoji budete potřebovat pohodlné sezení. Vybírejte jej podle toho, jakou činnost v obývacím pokoji budete dělat nejčastěji – dívat se na televizi, číst si, scházet se zde s celou rodinou? To vám pomůže určit styl nábytku – jeho velikost i kompozici. Mezi nejčastější kousky, které do obývacího pokoje rozhodně patří, se řadí lenošky, křesla, sedací vaky či taburety.

Lenošky

Už název sám napovídá, že tento kousek nábytku je určený pro lenošení. Pokud si myslíte, že je to novinka, jste na omylu. Lenošky se objevují již ve starobylém Řecku a Římu. Ale nemusíte mít obavu o jejich design. V současné nabídce naleznete celou řadu designově zajímavých kousků.

Pokud máte obývací pokoj zařízený v moderním stylu, vhodným typem pro vás bude například lenoška esovitě prohnutá. Ke skandinávskému stylu se zase bude hodit lenoška v nepříliš výrazných barvách.

Velkou výhodou jsou lenošky polohovatelné, které ještě zvyšují míru pohodlí. Velice oblíbené jsou lenošky rozkládací, které můžete využít pro přespání návštěvy, či si na ní jen tak pohovět večer u televize.

Sedací vaky

Sedací vaky se stávají nejen velmi pohodlným, ale i moderním posezením, které se hodí jak do dětského, tak i obývacího pokoje.

Sedací vak poskytuje komfortní druh posezení a díky své výplni se přizpůsobí vašemu tělu, kterému poskytuje pevnou oporu. Ve vaku můžete nejen sedět, ale i ležet, což umožňuje jeho velká variabilita.

Na trhu naleznete celou řadu různých designů, materiálů i barev, takže nebude problém najít sedací vak, který se bude hodit do vašeho obývacího pokoje. Nejlepší výběr nabízí portál nabytker.cz

Sedací vak ocení celá rodina a to nejen díky tomu, že je pohodlný, ale velice snadno se přemísťuje. Můžete jej tedy mít pokaždé na takovém místě, které vám, v dané situaci, bude nejlépe vyhovovat.