Košilové šaty lichotí všem! Vyzdvihnou přednosti a zamaskují nedokonalosti!

Zatímco klasická košile je nedílnou součástí snad každého ženského šatníku, dojde-li řeč na košilové šaty, už to taková hitparáda není. I když jsou velmi stylové, slušivé a dokážou zalichotit prakticky komukoli, ženy se jich tak nějak straní. A to je strašná škoda, protože košilové šaty vám rozhodně mají co nabídnout!

Košile je nuda, teď vedou šaty!

Jasně, košile i nadále zůstává stálicí dámského šatníku, ale o ní dneska řeč nebude. Naopak zde chceme vyzdvihnout košilové šaty, které mnohdy na první pohled vypadají jako obyčejná prodloužená verze klasické košile. Pakliže jste tomuto trendu, který si po celém světě získává stále více příznivců, ještě nenašli cestu, pak je ten nejvyšší čas to napravit!

Košilové šaty v sobě spojují mnoho dobrého. V první řadě je potřeba vyzdvihnout jejich univerzálnost. Záleží totiž jen na vás, v jakém duchu budete chtít tyto šaty nosit – jestli elegantně a ležérně, nebo odvážně a trochu rebelsky. Fantazii se v tomto případě meze opravdu nekladou, stačí si pohrát s doplňky a stylový outfit bude na světě cobydup! Tak co myslíte? Oblíbíte si košilové šaty i vy a umožníte jim získat si místo nejen ve vaší šatní skříni, ale i ve všem srdci?

Nosit je můžete po celý rok

Jednou z výhod košilových šatů je skutečnost, že je můžete nosit po celý rok. Zatímco v horkých letních měsících je unosíte samotné, třeba jen se sandálkami nebo žabkami, na podzim pod ně stačí obléknout teplejší silonky nebo legíny a na nohy obout trendy kozačky. Košilové šaty dokážou zalichotit úplně každé ženě bez ohledu na typ její postavy. Ať už máte široká ramena, větší zadeček nebo vám naopak chybí ženské tvary, nemusíte se košilových šatů obávat – při správném výběru se postarají o to, že se v nich budete cítit sebevědomě a žensky!

Co se trendů týče, je to jako na houpačce. V jednu chvíli s přehledem vedou jednobarevné a na první pohled jednoduché kousky, za okamžik se na přední příčky vyšplhají šaty s kostkovaným motivem a jednoduché motivy skončí ve výprodeji. Proto doporučujeme nosit to, co se líbí vám, aniž byste se ohlíželi na to, co zrovna udávají módní trendy. Líbí se vám kostky? Noste kostky! Zatoužili jste po proužkách? Vsaďte na proužky! Toužíte po jednoduchosti? Jak je libo!