Komfortní bydlení v Mladé Boleslavi

Pojem komfort si někdo může spojovat úzce pouze s vybavením bytu. V tomto případě se však jedná o komfort ve všech směrech. Od luxusního bytu a jeho zcela nové zařízení, přes občanskou vybavenost až po výhodné dopravní spojení. To vše nabízí bydlení mladá boleslav, které najdete prakticky v centru města automobilů, konkrétně v Dukelské ulici.

Přednosti bydlení v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav je veřejnosti známa jako jedinečná příležitost najít vhodné zaměstnání. Pracovních nabídek je zde dost a rovněž výdělky jsou jedny z nejvyšších v republice. Řada lidí dnes opouští města a hledají bydlení blíž přírodě. Tento trend má ovšem i svá negativa v podobě soustředění bydlení do jednoho místa a vytváření tzv. satelitních městeček, která se svým charakterem jen málo liší od městského bydlení.

Pokud chcete bydlet komfortně a mít vše v dosahu, pak je pro vás ideální adresa Dukelská 922/22 v samotném centru Mladé Boleslavi. Nejenže budete bydlet přepychově, ale budete mít také výjimečné možnosti zaměstnání a k dispozici stále se rozvíjející služby. Přímo u domu je zastávka MHD a v jeho těsné blízkosti jsou moderní obchody, školy a mateřská škola. Díky dálnici je možné využívat rychlé spojení do Prahy, Liberce, případně do Českého ráje nebo až do Krkonoš.

Čím je Dukelská zajímavá

Především se jedná o poklidnou lokalitu, ve které se nachází kompletně zmodernizován dům čp. 922/22, který z tohoto místa učinil lukrativní a prestižní adresu. Tento dům byl postaven již ve třicátých letech minulého století, a to pro tehdejší zaměstnance místního soudu. V roce 2017 byla dokončena jeho komplexní rekonstrukce, po které zde vzniklo 12 nových bytových jednotek. V celém domě byly zrenovovány podlahové a stropní konstrukce a dům byl kompletně zateplen, což výrazně přispívá k úspoře energií. Díky Dukelské se prodej bytů v boleslavi stal ještě atraktivnější.