Jarní úklid vás unavuje? Svěřte ho specialistům

Jaro je obdobím jarního úklidu a to nejen domácností, ale i kanceláří a firem. Ne vždy však je dostatek času. Pokud i vám na úklid schází čas, objednejte si firmu, která vše potřebné zařídí za vás. Nespornou výhodou je i fakt, že firmy, které se specializují na tuto činnost disponují větším množstvím různých přístrojů, díky kterým bude váš jarní úklid naprosto dokonalý.

Komplexní úklidové služby v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě zajišťuje ekologickyuklid.eu.

Nabídky služeb

Firma ekologickyuklid.eu zajistí nejen jarní úklid vaší domácnosti, ale také kanceláře, firmy, zdravotnického zařízení nebo činžovního či panelového domu. Může to být úklid jednorázový či pravidelný ( týdenní nebo měsíční). A proč právě ekologický úklid? Neboť pro veškeré úklidové činnosti používá firma ekologické čistící prostředky, které jsou šetrné nejen pro lidské zdraví, ale i pro přírodu. Přestože jsou přípravky ekologické, zaručují efektivitu úklidu. Základ přípravků tvoří látky, které jsou v přírodě lehce odbouratelné. Patří mezi ně především citron, ocet a sůl. Pro výrobu některých prostředků se používají aktivní látky, které mají rostlinný původ. Kombinace těchto látek zaručuje odstranění veškerých nečistot. Žádný prostředek, který se pro úklid využívá, neobsahuje alergeny.

Úklid firem a kanceláří

Do této oblasti patří kanceláře, firemní zázemí a administrativní budovy. Dobu úklidu lze přizpůsobit požadavkům zadavatele. V žádném případě nebude narušovat provoz.

Úklid bytových prostor

V tomto případě lze zajistit úklid bytových domů. Mohou to být domy činžovní či panelové, ale lze zajistit úklid v novostavbách. V nabídce naleznete nejen standardní úklidové služby, ale po předchozí domluvě lze provést i další činnosti – nákup, praní a žehlení prádla či venčení čtyřnohého obyvatele domácnosti.

Úklid ve zdravotnických zařízeních

Zdravotnická zařízení mají, co se čistoty týká, vysoké nároky, které firma také splňuje. V nabídce naleznete úklid a dezinfekci v nemocnicích, na klinikách, v ordinacích, lékárnách, laboratořích a v dalších zdravotnických zařízeních.