Jaké plenky vybrat pro své miminko?

Plenky – častý problém všech nadcházejících maminek. Většina z nich totiž řeší, jaké budou používat. Zda jednorázové či látkové pleny a případně jaká značka je pro miminka nejvhodnější? Bohužel, na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, jelikož pokožka každého miminka je individuální.

Tudíž tohle přemýšlení můžete hodit za hlavu do té doby, než se vám vytoužený potomek narodí a vy začnete zjišťovat, který druh plenek je pro něj opravdu ten nejvhodnější.

Hlavním kritériem při výběru plenek je prostě spokojenost zadečku vašeho miminka. Nesmí po nich mít opruzeniny či nepříjemné otlačeniny, kterých se potom budete jen těžko zbavovat. Mnoho maminek by vám doporučilo Dada plenky, které jsou kompatibilní se spoustou dětských zadečků a vydrží miminku dokonce i celou dlouhou noc v nich dokáže zůstat všechno, co v nich zůstat má.

Které jsou ideální?

Na trhu je samozřejmě bezpočet nabízených plenek, dokonce i různé obchodní řetězce začaly vyrábět své značky plenek, které jsou levné, nicméně kvalita u nich značně pokulhává. Pleny Dada se právě touto kvalitou vyznačují, a proto se staly prakticky nejoblíbenějšími plenami na trhu. Výhodou je také jejich nízká cena, což je samozřejmě velké plus pro maminky na mateřské dovolené, která, jak je známo, do rodinného rozpočtu moc nepřidá. A při denní spotřebě osm až deset plenek denně se nákup drahých plenek dosti prodraží.

Ale nenechte se zmást nízkou cenou – není to na úkor kvality. Výrobce si může dovolit nízkou cenu, jelikož neplatí nákladnou reklamu v televizi. I bez ní se dokázaly plenky Dada stát oblíbenými u mnoha maminek a hlavně miminek. Jsou vyráběny v Turnově a vyváženy dokonce i do Polska, kde se staly taktéž oblíbenými, jelikož české výrobky jsou proslaveny svou kvalitou.

Tak už na nic nečekejte a vyzkoušejte, jak se vaše miminko bude cítit v nových plenkách, a přesvědčte se samy, že jejich zadeček zůstane krásně růžový tak, jak má být.