Bazar nákladních automobilů

Internet se stal již fenoménem, který poskytuje mnoho informací. Kromě jiného také nabízí stránky Truck1, což je mezinárodní autobazar ojetých nákladních aut, přívěsů, stavební a zemědělské techniky. Pomáhá zákazníkům najít správného prodejce, ale také umožňuje prodávat nákladní auta a podobnou techniku prakticky po celém světě. Výhodou tohoto bazaru je, že si můžete vybírat z pohodlí svého domova či kanceláře.

Jedinou podmínkou je, že se kdokoliv může na stránkách zdarma zaregistrovat a tím se stát plnohodnotným členem Truck1.

Přednosti bazaru

Prodej nákladních vozidel prostřednictvím stránek Truck1 je snadný, rychlý a efektivní. Po zaregistrování můžete na stránkách listovat a vyhledávat prodejce nákladních aut, nákladní techniky, přívěsů, návěsů, autobusů, dodávek, zemědělské a stavební techniky, ale také náhradních dílů a příslušenství například ke komunální technice. Stejně snadno a rychle můžete prodat svůj nákladní automobil či jinou nákladní techniku, jelikož se díky stránkám Truck1 mnohonásobně rozšíří okruh zájemců, kteří uvidí vaši nabídku. Vaše šance výhodně a rychle prodat nákladní vůz či jiný stroj tak velice vzroste.

Jak to probíhá

Buď si můžete prohlížet všechny uvedené nabídky, nebo zvolit rychlejší a efektivnější postup. Ten spočívá v zadání vašeho požadavku, respektive v umístění vaší poptávky. Funguje to tak, že v příslušné konce uvedete hlavní kritéria vámi poptávaného vozidla či nákladní techniky, kterou pak Truck1 rozešle všem ostatním zaregistrovaným prodejcům. Široký okruh prodejců nejen z ČR, ale i z jiných zemí zvýší vaše šance na dobrý kup. Stejný postup zvolíte, když budete v roli prodávajícího.

Jak se na stránkách Truck1 orientovat

Nemusíte se obávat zdlouhavého hledání v záplavě nabídek na prodej nákladních vozidel, přívěsů či jiné nákladní techniky. Truck1 totiž nabízí systém, jehož pomocí lze postupně filtrovat jednotlivé nabídky. Rychle se tak dostanete až na konkrétní vozidlo, které vám bude nejlépe vyhovovat. Bazar je rozdělen na několik kategorií, jako jsou například skříňová nákladní auta a dále na jejich podkategorie, do kterých patří například přepravníky zvířat, pojízdné prodejny atd. Každá konkrétní nabídka je uvedena spolu s fotografií a informacemi o parametrech, značce, roku výroby, ujetých kilometrech a dalších až po jméno prodejce, což je nejpodstatnější rozdíl oproti klasickým bazarům. Můžete tak s prodejcem ihned navázat kontakt a dohodnout podmínky prodeje.