Wellness pobyt pro dva, co zahřeje u srdce, najdete jedině u Firmy na zážitky

Blíží se květnové dny volna a Vy stále nemáte vymyšlený program? Nenechejte se dlouho přemlouvat a rezervujte si na poslední chvíli wellness víkend pro dva.

Wellness pobyty pro dva na poslední chvíli

Právě prodloužený víkend ve dvou je skvělou příležitostí k tomu odpočinout si od každodenních starostí a užít si jeden druhého. Během wellness víkendu se budete moci nechat hýčkat a rozmazlovat nejrůznějšími procedurami i nestarat se o to, zda máte uvařený oběd nebo doma naklizeno. Mnohé wellness pobyty pro dva jsou oblíbené nejen pro své krásné prostředí, ale také pro možnost relaxace ve vířivce, při masáži nebo třeba v pivní lázni. Nabídka Firmy na zážitky je skutečně pestrá a věříme, že si vybere každý, kdo má rád čas sám pro sebe. Wellness víkend v Jizerských horách, lázeňský pobyt s pivní kůrou pro dva či pobyt v Peci pod Sněžkou to vše zní, až příliš lákavě na to, abyste zůstali v tyto slunné jarní dny doma. Další náměty na to, co podniknout v měsíci lásky, najdete zde www.firmanazazitky.cz/wellness-pobyty/.

Kam na romantický víkend ve dvou?

Díky romantickému pobytu pro dva budete moci zavzpomínat na začátky Vašeho vztahu, kdy jste se zamilovaně vodili za ruce a užívali si každou volnou chviličku. Stejně jako tehdy si budete moci dopřát romantickou večeři při svíčkách nebo procházku rozkvetlým parkem. Netradičním se může stát pobyt na plachetnici nebo život na ranči s nádechem romantiky. Pokud jste vášnivými fanoušky kinetografie, určitě by Vám neměla ujít příležitost strávit noc ve filmovém pokoji. Nadšeni budete také z romantické noci v Beskydech, kterou můžete spojit s poznáním tamější kultury.